Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити черешню

Як виростити черешню

Дика черешня (Prunus avium) — листопадне квітуче та плодюче дерево. Цвітіння дикої вишні — це прекрасне видовище навесні, з безліччю чистих білих квітів, що ростуть у звисаючих пучках на великому округлому дереві. Маленькі червоні плоди вишні з’являються восени, і хоча вони їстівні, вони іноді мають трохи гіркий смак. Попри це, черемха є одним із батьків багатьох культурних сортів черемхи.

 

Весною та літом листя дикої вишні зелене, а восени набуває чудових відтінків червоного та золотого, перш ніж опадати. Червоно-коричнева деревина популярна для виготовлення декоративних меблів і музичних інструментів. Квіти, плоди та листя є цінною їжею для різноманітних диких тварин. Дика вишня міцна, витривала і її легко вирощувати на більшості ґрунтів, за винятком заболочених, але це велике дерево підходить лише для великих садів або лісових насаджень. Сорт з двома квітками ( Prunus avium 'Plena') дає найбільшу декоративну цінність для посадки саду.

 

Висаджуйте дерева дикої черешні на сонці та на будь-якому розумному ґрунті з вільним дренажем. Залиште достатньо місця, щоб дерево досягло своїх зрілих розмірів. Ідеально садити в стані спокою. Поставте і поливайте протягом першого року або близько того, поки не приживеться. Обрізайте черешню лише влітку, якщо це необхідно.

 
 

Визначення дерева черешні

Білі квіти, що з’являються на початку або в середині весни в кистях, мають 5 пелюсток, чашоподібної форми та діаметром до 2 см. Кора черемхи виглядає привабливо цілий рік, блискуча і червонувато-коричневого кольору. Зелене листя довжиною до 15 см, овальної форми з зубчастими краями, яскраво забарвлюється восени. Квітки черемхи схожі на квіти черемхи (Prunus padus), хоча цей вид несе багато квітів у кистях, має сірувато-коричневу кору та росте на вологих ґрунтах.

 

Розмір, висота та поширення

Черешня – це листопадне дерево, яке утворює округлу головку гілок. Висота дикої черешні зазвичай становить близько 10-15 метрів, але може досягати удвічі цієї висоти, коли дозріває в сприятливих умовах зростання.

 

Цінність до дикої природи

Дерево черемхи чудово підходить для живої природи. Багаті нектаром і пилком квіти є їжею для бджіл та інших комах, фрукти популярні серед птахів і ссавців, а листя є важливою харчовою рослиною для багатьох гусениць молі.

 

Де посадити черешню

Висаджуйте черешню у великих садах, диких і лісових масивах.

 

Як посадити черешню

Посадка вишневого дерева.  Getty Images

Осінь – ідеальний час для посадки, тому дерево може почати приживатися задовго до вегетаційного періоду. Від кінця зими до початку весни наступний найкращий час. Однак вирощені в контейнерах дерева можна висаджувати в будь-який час року, якщо їх добре поливати до кінця вегетаційного періоду.

Викопайте посадкову яму достатньої ширини, щоб коріння могли розправитися. Переконайтеся, що верхівка кореневої кулі знаходиться на рівні ґрунту, добре закріпіть, полийте та замульчуйте ґрунт компостом або подрібненою корою, щоб покращити збереження вологи та перешкодити росту бур’янів. Закріпіть дерево коротким кілком під кутом 45 градусів і прикріпіть його до стовбура за допомогою стяжки.

 

Як обрізати черешню

Обрізайте лише якщо це необхідно, оскільки дика вишня сприйнятлива до хвороб, які можуть потрапити через зрізи. Робіть якомога менше порізів, і робіть це влітку, коли порізи швидко заживають.


Шкідники та хвороби

Дерево дикої вишні, як і багато видів Prunus, сприйнятливе до бактеріальних виразок і хвороби сріблястого листя. Рак викликає відмирання пагонів і коричневі плями на листках, які опадають, залишаючи отвори. Silverleaf називається так тому, що уражене листя набуває сріблястого блиску перед відмиранням рослини. Вирішуйте, обрізаючи мертву та інфіковану деревину в липні та серпні, скорочуючи здорове зростання.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...