Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити часник

Як виростити часник

Можливо, несподівано, але холодні листопадні дні є найкращим часом для висаджування зубчиків часнику для отримання великого врожаю наступного року.

Цій культурі, яку легко вирощувати, потрібен холодний зимовий період у ґрунті, щоб окремі гвоздики розвинули грона, які наступного літа перетворяться на чудові цибулини.

Посаджений восени часник завжди більший і якісніший, ніж посаджений навесні.

Часник буде рости на найбідніших ґрунтах, якщо вони вільно дренуються. Якщо у вас важкий глинистий ґрунт, посадіть у невеликі горщики, а потім знову висадіть у сад навесні.

Посадка безпосередньо в ґрунт

Перекопайте посадкову площу, розсипте передпосадкове добриво для цибулі, шалоту та часнику.

За допомогою тростини або пружини відзначте рядок для посадки, потім усуньте окремі зубчики в ґрунт так, щоб кінчики були на 3-5 см нижче поверхні та розставляли їх на відстані 15-20 см одна від одної.

Посадка в горщики й контейнери

Гвоздика може згнити в перезволоженому глинистому ґрунті протягом зими, але нехай це вас не зупиняє. Якщо у вас глинистий ґрунт, посадіть гвоздику в маленькі горщики. Їх можна поставити в захищеному місці в саду з захистом холодної рами або теплиці.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...