Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити часник

Як виростити часник

Можливо, несподівано, але холодні листопадні дні є найкращим часом для висаджування зубчиків часнику для отримання великого врожаю наступного року.

Цій культурі, яку легко вирощувати, потрібен холодний зимовий період у ґрунті, щоб окремі гвоздики розвинули грона, які наступного літа перетворяться на чудові цибулини.

Посаджений восени часник завжди більший і якісніший, ніж посаджений навесні.

Часник буде рости на найбідніших ґрунтах, якщо вони вільно дренуються. Якщо у вас важкий глинистий ґрунт, посадіть у невеликі горщики, а потім знову висадіть у сад навесні.

Посадка безпосередньо в ґрунт

Перекопайте посадкову площу, розсипте передпосадкове добриво для цибулі, шалоту та часнику.

За допомогою тростини або пружини відзначте рядок для посадки, потім усуньте окремі зубчики в ґрунт так, щоб кінчики були на 3-5 см нижче поверхні та розставляли їх на відстані 15-20 см одна від одної.

Посадка в горщики й контейнери

Гвоздика може згнити в перезволоженому глинистому ґрунті протягом зими, але нехай це вас не зупиняє. Якщо у вас глинистий ґрунт, посадіть гвоздику в маленькі горщики. Їх можна поставити в захищеному місці в саду з захистом холодної рами або теплиці.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...