Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити часник

Як виростити часник

Можливо, несподівано, але холодні листопадні дні є найкращим часом для висаджування зубчиків часнику для отримання великого врожаю наступного року.

Цій культурі, яку легко вирощувати, потрібен холодний зимовий період у ґрунті, щоб окремі гвоздики розвинули грона, які наступного літа перетворяться на чудові цибулини.

Посаджений восени часник завжди більший і якісніший, ніж посаджений навесні.

Часник буде рости на найбідніших ґрунтах, якщо вони вільно дренуються. Якщо у вас важкий глинистий ґрунт, посадіть у невеликі горщики, а потім знову висадіть у сад навесні.

Посадка безпосередньо в ґрунт

Перекопайте посадкову площу, розсипте передпосадкове добриво для цибулі, шалоту та часнику.

За допомогою тростини або пружини відзначте рядок для посадки, потім усуньте окремі зубчики в ґрунт так, щоб кінчики були на 3-5 см нижче поверхні та розставляли їх на відстані 15-20 см одна від одної.

Посадка в горщики й контейнери

Гвоздика може згнити в перезволоженому глинистому ґрунті протягом зими, але нехай це вас не зупиняє. Якщо у вас глинистий ґрунт, посадіть гвоздику в маленькі горщики. Їх можна поставити в захищеному місці в саду з захистом холодної рами або теплиці.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...