Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити буряк

Як виростити буряк

Традиційно фіолетовий коренеплід, цей універсальний овоч представлений у різноманітних гарних кольорах, усі вони надають інтенсивного землистого смаку при повільному смаженні або додаванні до супів і салатів. Наприклад, буряк із буряком надає насиченого золотистого кольору тарілці. Усі сорти буряка мають солодкість, яка також добре підходить для тістечок і десертів – якщо ви ніколи не пробували, обов’язково збережіть частину свого врожаю для домашнього шоколадно-бурякового торта! Читайте нижче наш корисний посібник про те, як і коли вирощувати буряк із насіння.


Навіщо вирощувати буряк?

Насичений антиоксидантами, вуглеводами, калієм і фолієвою кислотою, буряк є одним із найкращих овочів, які можна додавати до здорових соків. Визнаний суперпродуктом, це секретний інгредієнт, який використовують багато спортсменів для підвищення витривалості. Трохи підготувавшись і спланувавши, можна мати цілорічний запас свіжих коренів з мінімальними зусиллями, і все це коштує пачка насіння.

Буряк чудовий на кухні, але ще кращий на городі, буряк — це овоч, який легко вирощувати, ідеально підходить для початківців. Спочатку прибережна рослина, жорстке листя та стійка звичка спричиняють кілька проблем протягом сезону на грядці. Для тих, хто не має місця, буряк також добре росте в контейнерах, поставлених близько один до одного в якісному багатоцільовому компості. Навіть якщо ви вирощуєте в ґрунті, контейнери можна використовувати для надраннього врожаю на підвіконні або для пізнього врожаю молодих солодких коренів.

Буряк найкраще розвивається на сонячному місці, вирощеному на дренуючому ґрунті з високим вмістом азоту та органічної речовини. Підготуйте ґрунт за два тижні до посіву, перекопавши його з високим вмістом азоту та згрібаючи. 

Як сіяти буряк

Коренеплоди буряків найкраще вирощувати в рядах на відстані 30 см один від одного, з відстанню між рослинами до 10 см в рядку. Насіння можна висівати густіше в рядок і прорідити — будь-які проріджені рослини в рядку можна використовувати як листя салату.

Насіння можна висівати кожні кілька тижнів з березня і далі для регулярного запасу. Ви можете почати рано наприкінці лютого, посіявши в приміщенні та висадивши під одяг у березні. Насіння буряка відносно велике, його легко обробляти та розподіляти вздовж рядка.

Коріння готові лише за 7 тижнів, якщо їх зібрати молодими, але їх можна вирощувати приблизно 12 тижнів, якщо вони мають більші корені. Якщо вам потрібен урожай для зимового зберігання, виконайте посів за 12 тижнів до зимових морозів у вашій місцевості, щоб коренеплоди встигли розвинутися до гарного розміру для зберігання. Останній час посіву буряка зазвичай припадає на серпень для виробників Великобританії, щоб прив’язати його до перших заморозків. При посіві буряка в серпні обов’язково дотримуйтеся поливу, щоб молоді сходи не засохли в літню спеку.


Збирання буряка

Коріння можна підняти в будь-який час з червня по жовтень, коли вони досягнуть мінімум 2,5 см у діаметрі – до цього часу вони не дуже корисні. Як уже згадувалося, рослини можна вирощувати приблизно 12 тижнів, щоб витягнути боки кулака коріння для запікання і т. д. Залишивши набагато довше, коріння може стати грубим, тому краще підняти й зберегти, ніж дозволити продовжувати рости. потрібен, але будьте обережні, щоб не порізати коріння, скорочуючи термін його служби. Якщо навколишнє коріння порушується під час підйому, просто закріпіть назад і полийте.


Зберігання буряка взимку

Буряк має неглибоке вкорінення і має легко підійматися за листя. При необхідності ґрунт можна розпушити вилами або кельмою. Видаліть листя, щоб коріння не виділили сік. Помістіть коріння в коробку з компостом і зберігайте в прохолодному, захищеному від морозу місці. У теплих районах коріння можна залишити в землі на зиму, накривши до настання морозів шаром соломи товщиною 15 см.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...