Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити бонсай

Як виростити бонсай

Через саму природу способу росту дерева бонсай мають обмежене джерело поживних речовин.

Під час пересадки їм потрібен компост, який забезпечує правильний баланс дренажу, утримання води та аерації, необхідних для розвитку здорової кореневої структури.

Догляд за деревом Бонсай

Щоб підтримувати ваше дерево бонсай у хорошій формі, вам потрібно пересаджувати його в горщик і обрізати коріння кожні 2 роки і не забувайте підгодовувати його STIMUL-NPK для кактусів, сукулентів, каланхое та бонсай

Крок 1

Посадка дерева бонсай

Виберіть відповідний посуд для бонсай, щоб пересадити ваше дерево бонсай. Воно має бути неглибоким і трохи більшим за посуд, у якому вже росте ваше дерево.

 

Ретельно полийте дерево бонсай і залиште його просочуватися в компості.

Крок 2

Як обрізати кореневу структуру дерева бонсай

Вийміть дерево бонсай з контейнера, в якому воно росте. Обережно подрібніть будь-який пухкий компост навколо коренів, оголивши коріння, щоб ви могли їх бачити.

Використовуючи спеціальний секатор для бонсай, обережно обріжте близько третини кореневої системи. Виберіть коріння навколо кореневої кульки, щоб не зрізати їх усі з одного місця. Укоротіть будь-які дуже довгі корені.

Крок 3

Посадка дерева бонсай (продовження)

Дерево бонсай має бути приблизно на тому ж рівні в компості, що й у вихідному контейнері.

Не садіть його глибше і не залишайте його більш відкритим.

Заповніть навколо коренів більше компосту, обережно ущільнюючи.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...