Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити ароматний ромашковий газон

Як виростити ароматний ромашковий газон

 

Вам набридло весь час косити? Чому б не замінити виснажуючий ресурси і віднімаючий багато часу газон на красиву галявину з низькорослими ромашками?

Ромашковий газон ідеально підходить для схилів та інших важкодоступних місць, не вимагає регулярної стрижки, добрив або поливу.

Крім того, він може поліпшити грунт, залучити запилювачів, а з квітів можна приготувати смачний чай!

Переваги ромашкового газону

У ромашкового газону безліч переваг. Догляд за цими квітами значно простіший, ніж за звичайними газонами. Потреби в зкошуванні, добривах і поливі мінімальні. На відміну від трави, що висмоктує азот, ці газони багаті поживними речовинами і дійсно допомагають поліпшити грунт.

Їх також можна майстерно скомпонувати з іншими грунтопокровними рослинами і посадити в якості бордюрів уздовж доріжок.

 

Єдиним недоліком є те, що ці газони не надто стійкі до сильного витоптування, тому вони не будуть кращим вибором в місцях з високою прохідністю, таких як дитячі ігрові майданчики.

Вибір виду

Дуже важливо вибрати вид, що ідеально підійде для галявини.

Найкраще використовувати Chamaemelum nobile, також відому як англійська або римська ромашка, яка є повзучою рослиною і росте низько до землі.

Ці рослини нарощують густі зарості своїм листям шириною близько 30 см і заввишки від 8 до 15 см.

Маленькі ромашкові квіти з білими пелюстками і жовтими центрами цвітуть все літо і осінь.

Якщо ви хочете акуратну ромашковий галявину без квітів, вам підійде C. nobile «Treneague».

Цей римський сорт не цвіте, має ароматне густе листя, яке створює гладкий і доглянутий вигляд. Він виростає до 10 см у висоту і має ширину 45 см.

Посадка

Ромашка легко виростає з насіння, і найкращий час для посадки - рання осінь або весна. Ці рослини віддають перевагу сонячним місцям і добре дренованим суглиннистим грунтам.

Підготуйте місце для посадки, видаливши бур'яни і вирівнявши ґрунт. Важкий грунт можна виправити сумішшю піску, компосту і комплексного добрива.

Ранньою осінню або після того, як навесні зникне загроза заморозків, розкидайте насіння по поверхні з розрахунку 15 грам на кожні 300 квадратних метрів площі і злегка утрамбуйте.

Після посадки акуратно поливайте і підтримуйте грунт вологим до появи сходів. Коли рослини досягають 7 см у висоту, їх можна проріджувати до 15 см одна від одної.

Ви також можете посіяти насіння в приміщенні ранньою весною, приблизно за шість-вісім тижнів до середньої дати останніх заморозків у вашому районі.

Сіяти в лотках також потрібно на поверхню грунту. Тримайте лотки з насінням в сонячному місці на підвіконні, де вони будуть отримувати шість годин сонячного світла в день, або використовуйте спеціальні лампи для досвічування.

Підтримуйте рівномірну вологість, і вони проростуть приблизно через два тижні.

Садіть свої або придбані саджанці на вулиці після останніх заморозків; відстань між ними повинна становити від 10 до 20 см.

Догляд

Після посадки не ходіть по галявині протягом як мінімум 12 тижнів, а потім протягом першого року обов'язково ступайте обережно, щоб рослини прижилися.

Протягом першого сезону поливайте ваш газон щотижня. Коли рослини добре приживуться, вони будуть стійкі до посухи, і потребуватимуть тільки в рідкого поливу під час посухи.

Однією з основних переваг ромашкового газону є те, що він не вимагає особливого догляду.

Якщо з'явилися бур'яни, видаліть їх вручну і утримайтеся від використання гербіцидів.

Якщо хочете, ви можете скосити або обрізати кущики вручну в кінці літа, щоб видалити мертві квіткові головки і зберегти доглянутий вигляд рослин.

 

От і все!

 

Примітка

Ромашка є членом сімейства складноцвітих, які, як відомо, викликають у деяких людей алергічні реакції.

Хоча це трапляється рідко, при контакті з цими рослинами можливі такі реакції, як контактний дерматит. Люди, які страждають алергією на рослини цього сімейства, такі як амброзія, частіше відчувають симптоми.

Згідно ASPCA, римський сорт токсичний для кішок, собак і коней. Проковтування рідко призводить до летального результату, але може викликати різні реакції, від роздратування до блювоти та діареї.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...