Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити ароматний ромашковий газон

Як виростити ароматний ромашковий газон

 

Вам набридло весь час косити? Чому б не замінити виснажуючий ресурси і віднімаючий багато часу газон на красиву галявину з низькорослими ромашками?

Ромашковий газон ідеально підходить для схилів та інших важкодоступних місць, не вимагає регулярної стрижки, добрив або поливу.

Крім того, він може поліпшити грунт, залучити запилювачів, а з квітів можна приготувати смачний чай!

Переваги ромашкового газону

У ромашкового газону безліч переваг. Догляд за цими квітами значно простіший, ніж за звичайними газонами. Потреби в зкошуванні, добривах і поливі мінімальні. На відміну від трави, що висмоктує азот, ці газони багаті поживними речовинами і дійсно допомагають поліпшити грунт.

Їх також можна майстерно скомпонувати з іншими грунтопокровними рослинами і посадити в якості бордюрів уздовж доріжок.

 

Єдиним недоліком є те, що ці газони не надто стійкі до сильного витоптування, тому вони не будуть кращим вибором в місцях з високою прохідністю, таких як дитячі ігрові майданчики.

Вибір виду

Дуже важливо вибрати вид, що ідеально підійде для галявини.

Найкраще використовувати Chamaemelum nobile, також відому як англійська або римська ромашка, яка є повзучою рослиною і росте низько до землі.

Ці рослини нарощують густі зарості своїм листям шириною близько 30 см і заввишки від 8 до 15 см.

Маленькі ромашкові квіти з білими пелюстками і жовтими центрами цвітуть все літо і осінь.

Якщо ви хочете акуратну ромашковий галявину без квітів, вам підійде C. nobile «Treneague».

Цей римський сорт не цвіте, має ароматне густе листя, яке створює гладкий і доглянутий вигляд. Він виростає до 10 см у висоту і має ширину 45 см.

Посадка

Ромашка легко виростає з насіння, і найкращий час для посадки - рання осінь або весна. Ці рослини віддають перевагу сонячним місцям і добре дренованим суглиннистим грунтам.

Підготуйте місце для посадки, видаливши бур'яни і вирівнявши ґрунт. Важкий грунт можна виправити сумішшю піску, компосту і комплексного добрива.

Ранньою осінню або після того, як навесні зникне загроза заморозків, розкидайте насіння по поверхні з розрахунку 15 грам на кожні 300 квадратних метрів площі і злегка утрамбуйте.

Після посадки акуратно поливайте і підтримуйте грунт вологим до появи сходів. Коли рослини досягають 7 см у висоту, їх можна проріджувати до 15 см одна від одної.

Ви також можете посіяти насіння в приміщенні ранньою весною, приблизно за шість-вісім тижнів до середньої дати останніх заморозків у вашому районі.

Сіяти в лотках також потрібно на поверхню грунту. Тримайте лотки з насінням в сонячному місці на підвіконні, де вони будуть отримувати шість годин сонячного світла в день, або використовуйте спеціальні лампи для досвічування.

Підтримуйте рівномірну вологість, і вони проростуть приблизно через два тижні.

Садіть свої або придбані саджанці на вулиці після останніх заморозків; відстань між ними повинна становити від 10 до 20 см.

Догляд

Після посадки не ходіть по галявині протягом як мінімум 12 тижнів, а потім протягом першого року обов'язково ступайте обережно, щоб рослини прижилися.

Протягом першого сезону поливайте ваш газон щотижня. Коли рослини добре приживуться, вони будуть стійкі до посухи, і потребуватимуть тільки в рідкого поливу під час посухи.

Однією з основних переваг ромашкового газону є те, що він не вимагає особливого догляду.

Якщо з'явилися бур'яни, видаліть їх вручну і утримайтеся від використання гербіцидів.

Якщо хочете, ви можете скосити або обрізати кущики вручну в кінці літа, щоб видалити мертві квіткові головки і зберегти доглянутий вигляд рослин.

 

От і все!

 

Примітка

Ромашка є членом сімейства складноцвітих, які, як відомо, викликають у деяких людей алергічні реакції.

Хоча це трапляється рідко, при контакті з цими рослинами можливі такі реакції, як контактний дерматит. Люди, які страждають алергією на рослини цього сімейства, такі як амброзія, частіше відчувають симптоми.

Згідно ASPCA, римський сорт токсичний для кішок, собак і коней. Проковтування рідко призводить до летального результату, але може викликати різні реакції, від роздратування до блювоти та діареї.

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...