Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити ананас

Як виростити ананас

 

 

Ананаси - солодкі фрукти, і їх можна купити практично в будь-якому магазині. Однак їх можна вирощувати у себе вдома. Ці рослини можна вирощувати з верхівки іншої рослини. У цьому короткому керівництві показано, як виростити власний ананас в домашніх умовах:

 

 1. Вам потрібен міцний і здоровий ананас. У нього повинно бути тверде зелене листя (не коричневе або жовте). Зверніть увагу на шкірку плоду: вона повинна бути золотисто-коричневого кольору. Ананас не повинен бути перестиглим. Ви можете перевірити це, обережно потягнувши за листя. Якщо лист відразу відривається, ананас занадто доспів і його не можна використовувати для посадки. Ще варто перевірити, чи немає на листках щитівок (вони виглядають як маленькі сіруваті плями).

 

 1. Відріжте у ананаса верхівку. Очистіть нижнє листя, щоб оголити стебло. Обов'язково видаліть зі стебла м'якоть плоду. Якщо ви цього не зробите, це призведе до гниття ананасу при посадці. Обережно видаліть м'якоть плоду, щоб не пошкодити плодоніжку.

 

 1. Переверніть головку майбутнього саджанця і дайте їй підсохнути приблизно тиждень. Це важливо зробити, щоб зрізаний кінець і шрами від листя затверділи.

 

 1. Помістіть крону в стакан з водою і почекайте, поки почнуть рости корені. Воду слід міняти кожні кілька днів. Тримайте рослину в помірних умовах (в кімнаті не повинно бути занадто холодно або занадто жарко).

 

 1. Обережно посадіть ананас у великий горщик на 15 см. Краще всього використовувати легкий садовий грунт, що містить близько 30% органічних речовин. Щільно притисніть грунт навколо основи крони. Слідкуйте за тим, щоб на листя не потрапила земля.

 

 1. Ви повинні тримати тільки що посаджений ананас вологим, але не мокрим. Найкраще поставити його в сонячне, тепле і вологе місце, де нічна температура не опускається нижче 18 градусів Цельсія.

 

 1. Поливати потрібно раз на тиждень. Злегка поливайте грунт - надмірний полив шкідливий для рослини. Обов'язково регулярно обприскуйте рослину, особливо якщо умови сухі.

 

 1. Влітку добрива слід вносити два рази на місяць. Найкраще використовувати добрива Чистий лист Успіх для бромелієвих рослин. 

   

 

 1. Подбайте про ананас і дочекайтеся появи квітів. Це може зайняти кілька років, але врешті-решт в центрі листя з'явиться червоний конус. За ним підуть сині квіти і, нарешті, фрукт. Ананас зростає з квітки над землею в центрі рослини. Дозрівання і розвиток плода займає близько шести місяців.

Як тільки ви отримаєте плід, ви зможете насолоджуючись смачним домашнім ананасом.

Останні публікації

Вирощування кали в приміщенні
25.10.2021

Вирощування кали в приміщенні

Калла - чудова рослина, яку можна вирощувати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Не бійтеся садити її в контейнер і тримати в приміщенні: це простіше, ніж може здатися. Це кореневищна рослина, за якою нескладно доглядати, якщо слідувати деяким простим рекомендаціям.

Детальніше...
Як вирощувати салати і зелень в приміщенні взимку
22.10.2021

Як вирощувати салати і зелень в приміщенні взимку

Зимою в поміщенні можна організувати невеликі зелені оазиси. 
Гарна новина полягає в тому, що у цих кімнатних садах можна посадити багато різних рослин.
Кращі кандидати - салати та зелень. Інші придатні рослини - листові трави.
Детальніше...
Як виростити лимонне дерево
21.10.2021

Як виростити лимонне дерево

Квітуче лимонне дерево виглядає дуже екзотично і має неповторний свіжий аромат. Доброю новиною є те, що лимони відносно легко вирощувати навіть в контейнерах. В нашому керівництві ви дізнаєтесь, як виростити лимонне дерево з кісточки.

Детальніше...