Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати сансевієрії

Як вирощувати сансевієрії

 

Sansevieria Trifasciata (також відома як тещин язик)

Ви коли-небудь замислювалися, чому ви ніколи не бачили штучні сансевієії? Тому що вони штучні просто не потрібні. Цю живу рослину практично неможливо вбити, вона виживає практично в будь-яких умовах вирощування.

Цей вид добре росте в поганих умовах, тому що він зародився в джунглях Конго. Незважаючи на те, що джунглі є колискою життя і біорізноманіття, вони, як правило, мають дуже погану якість грунту.

Сансевіеріі потрібен тісний, неякісний будинок, що імітує грунтові умови її природного місця існування.

Догляд та вимоги до поливу

Багато кімнатних рослин потребують чіткого графіку поливу. А як же зміїні рослини? Ні, вони обійдуться. Ви можете кинути сансевієрію в шафу взимку і забути про неї, поки не натрапите на неї під час весняного прибирання. Гарантую, що ви знайдете рослину в такому ж стані, в якому її там залишили.

Взимку сансевієрію дуже легко поливати. Взимку її необхідно злегка поливати раз в декілька тижнів, рівно стільки, щоб грунт не розтріскувався, на цьому все. Занадто багато води може привести до загнивання коренів.

У теплі місяці ви можете так само поливати рослину кожні кілька тижнів. Точні тимчасові проміжки між поливом залежать від умов, в яких ви поставили контейнер. Більш сонячні місця в дуже теплі періоди літа вимагають більш регулярного поливу, але сансевієрія, яка стоїть в тінистому кутку, може жити тижнями, не потребуючи поливу навіть влітку.

Ви можете ніколи не удобрювати свої сансевиерии, і вони будуть щасливими, наскільки це можливо, але якщо ви хочете дати їм перекус, ви можете! Я б порадила використовувати добрива тільки на половину. Тобто, якщо добриво передбачає внесення 1 грама матеріалу кожні два тижні, я б використовувала 1/2 грама раз в чотири тижні.

Ніколи не удобрюйте їх взимку, інакше вони сильно постраждають.

Чому так мало води?

Причина в тому, що зміїні рослини - один з небагатьох видів, у яких в процесі еволюції стався метаболічний процес, відомий як метаболізм крассулоїдної кислоти.

Рослини обмінюються газами через продихи і виділяють при цьому водяну пара. У багатьох рослин продихи відкриваються або закриваються у відповідь на вплив навколишнього середовища, але сансевієрія відкриває продихи тільки вночі, щоб зберегти воду.

Однак цей процес газообміну часто називають «неминучим злом» для рослин. Зазвичай рослини використовують дуже мало води в своїх метаболічних процесах і виводять до 95% води за рахунок транспірації. Але як же зміїні рослини?

Їх продихи відкриті тільки вночі, а це значить, що вони тримають в собі воду набагато довше, ніж інші ваші кімнатні рослини. Якщо давати їм занадто багато води, вони почнуть гнити.

 

Світло

У багатьох будинках зазвичай немає відповідних вікон з достатнім освітленням для вирощування більшості кімнатних рослин. Майже всі кімнатні рослини воліють рости на яскравому світлі, деякі рослин люблять тінь, і лише одиниці прекрасно ростуть при будь-яких умовах освітлення так само, як сансевієрія.

Ви можете кинути їх на яскраве сонце або в глибоку тінь, і вони будуть продовжувати рости так само добре.

Щось турбує твою сансевієрію?

Єдині шкідники, що турбують зміїні рослини, - це борошнисті червці і павутинні кліщі, обидва докучливі шкідники, але з ними не так вже й складно боротися. Можна використовувати пляшку з розпилювачем зі спиртом всередині для обприскування рослин, уражених шкідниками, але хімічні розчини теж працюють.

Якщо ви винесите зміїну рослину на холод на довго, на його листі можуть з'явитися рубці. Цей стан носить скоріше косметичний характер і не вимагає виправлення.

Але почекайте, є ще дещо..

Одною з додаткових переваг вирощування такої простої в догляді кімнатної рослини є те, що вона є дуже корисною для якості повітря в будь-якому приміщенні. В рамках дослідження чистого повітря НАСА було перевірено безліч кімнатних рослин, і було виявлено, що сансевієрія виводить чотири з п'яти токсинів, на які було направлено дослідження.

 

Розмноження

Розмножувати ці рослини нескладно. Рослина добре реагує на кілька методів розмноження, включаючи обрізання листя, розподіл коренів, відростків, «дитинчат» і від насіння.

Пересадка

Багато з цих рослин розламують горщики, в яких вони містяться, тому не кладіть їх в той, до якого ви занадто прив'язані. Коли прийшов час пересаджувати, робіть все так само, як робите з іншими кімнатними рослинами.

Дістаньте рослину з ємності і пересадіть в іншу ємність на розмір більшу. Ґрунтова суміш та добрива для кактусів - хороший вибір при пересадці зміїної рослини.

Що ще сказати?

Сансевієрія дійсно гідна твоєї любові! За нею легко доглядати, важко вбити, вона відмінно очищає повітря і легко розмножується. Про що ще мріяти? Завдяки всім цим атрибутам сансевієрія стане шикарним подарунком і відмінним доповненням до вашого власного домашнього саду.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...