Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати салати і зелень в приміщенні взимку

Як вирощувати салати і зелень в приміщенні взимку

 

Багато хто любить свої сади і дуже ними пишається. Часто цим садівникам подобається і хочеться доглядати за рослинами протягом всього року. Зима - тихий час для садівництва, але, доклавши трохи зусиль, можна доглядати за своїм садом навіть в холодні місяці. Найпростіший спосіб домогтися цього - перемістити сад в приміщення взимку.

Ці маленькі зимові сади дуже цікаво створювати і підтримувати. Вони можуть додати фарб в холодні зимові місяці, а також дати вам смачні рослини і трави, які ви захочете використовувати в своєму будинку.

Взимку в приміщенні можна вирощувати безліч різних рослин і трав. Чим швидше буде рости рослина, тим краще. Ще один відмінний вибір - різні види салатів і зелень. Салати ідеально підходять для вирощування в невеликих кімнатних садах взимку.

 

Облаштування внутрішнього саду

Теплиці - завжди хороший варіант для вирощування рослин взимку, але не у всіх вони є. Деякі садівники просто хочуть мати невеликий сад з декількома рослинами, за якими потрібно доглядати в зимові місяці.

Салатна зелень - ідеальна рослина для вирощування в цих невеликих кімнатних садах взимку. Її можна успішно вирощувати в перероблених пластикових контейнерах. Все, що потрібно, - це вдосталь світла, тому варто запастися доступними флуоресцентними лампами, які можуть творити чудеса.

Щоб створити зимовий сад в приміщенні, ви повинні підготувати 6 світильників з двома лампочками, обладнаних лампами для вирощування рослин повного спектра. Встановіть їх і підвісьте на ланцюгах і s-образних гаках до стелі бажаної кімнати в вашому домі. Деяким людям подобається використовувати для цієї мети нішу у вітальні. Ці невеликі сади відмінно підходять для вирощування зелені для салатів взимку.

У будинку є й інші ділянки, які можна використовувати для цієї мети. Наприклад, ви легко можете організувати світло на горищі або в підвалі. Деякі використовують для цього велику шафу. Ви можете використовувати будь-яку область в вашому домі, якщо в кімнаті підтримується стабільна середня температура близько 10 градусів Цельсія. Єдина вимога - наявність в приміщенні електричної розетки для освітлення. Це все, що вам потрібно для вирощування смачної зимової зелені.

Ще одна річ, про яку слід пам'ятати, - це контейнери. Є багато різних типів контейнерів, які ви можете використовувати. Перероблений пінополістирол і прозорі контейнери - хороший вибір. Коштують вони недорого і ви можете зібрати їх на протязі року для вашого майбутнього саду. Щоб почати посадку, вам потрібно приготувати хорошу суміш з придбаного грунту і додати добриво Чистий лист універсальне для саду та городу.

Типи рослин для вирощування

Гарна новина полягає в тому, що в цих невеликих кімнатних садах можна посадити багато різних рослин. Кращі кандидати - салати і зелень. Інші придатні рослини - листові трави.

Ви можете організувати насіння по-різному. Наприклад, ви можете змішати насіння, що залишилися від весняного та літнього саду, і розділити їх на 3 категорії на основі схожих звичок зростання і проростання. наприклад:

Група 1: шпинат, мангольд і буряк (на зелень).

Група 2: різні листові салати.

Група 3: капуста, рукола і листові азіатські капусти (наприклад, мізунь, пліч-чой, тацой і т. д.)

Ви також можете посадити петрушку, базилік, кінзу і інші трави. Для трав використовуйте окремі ємності меншого розміру.

В якості альтернативи ви можете купити нове насіння для використання в зимовому саду. Якщо ви хочете піти цим шляхом, вибирайте швидкозростаючі месклун або суміші для тушкування. Їх пропонує більшість насіннєвих компаній.

Коли ви вирішите почати свій сад, переконайтеся, що насіння густо розсипане по всій поверхні грунту. Після цього присипте насіння невеликою кількістю компосту. Забезпечте рясний полив з невеликої лійки.

 

Як доглядати за зимовим зеленим садом

Процедура проста, але її потрібно регулярно проводити. Щоранку, коли ви встаєте, вмикайте світло. Вимикайте його ввечері. Також потрібно подумати про правильний полив. Найкраще поливати салати і зелень кожні 2-3 дні. Додатково раз на тиждень або раз в 10 днів поливайте їх слабким розчином водоростей і рибної емульсії. Ви знайдете цю суміш доступною в садових магазинах.

Як тільки у рослин з'являться 2 або 3 набори листя, їх слід прорідити. Акуратно витягніть їх з коренем і промийте. Після цього вони будуть готові до вживання в супи або салати.

Коли рослини виростуть, акуратно зберіть зовнішне листя і залиште решту рости. Якщо ви не хочете цього робити, ви можете обрізати зелень по всій ємності за допомогою ножиць для нігтів. Якщо ви виберете це, переконайтеся, що ви залишили кінчики зростання, щоб вони могли дати наступний урожай.

Приблизно через 5 тижнів ви повинні побачити вражаючі результати. Контейнери будуть сповнені міцної зелені.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...