Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати ранкову славу у контейнерах

Як вирощувати ранкову славу у контейнерах

Іпомея (Ipomoea purpurea) - швидкозростаюча лоза, популярна завдяки своїм яскравим квітам, які розпускаються щоранку з перших днів літа до перших осінніх заморозків. Досягаючи від двох до чотирьох метрів у висоту, ця досить агресивна рослина може зайняти весь простір в саду, якщо ви не будете обережні. На щастя, їх легко вирощувати в контейнерах, що може бути особливо корисно, якщо ви непокоїтесь про їх поширення.

Читайте далі, щоб дізнатися, як садити іпомеї в горщики.

Я люблю вирощувати іпомеї! Вони бувають різних кольорів, допомагають додати вертикальності саду, якщо їх вирощувати на опорі, і запилювачі їх люблять.

Єдиним недоліком є те, що через те, що вони швидко ростуть і легко сходять самосівом, вони мають тенденцію захоплювати сади. На щастя, вирощування в контейнерах - простий спосіб тримати ці лози під контролем, знижуючи ризик ворожого поглинання. Це також дає вам можливість розмістити їх де завгодно, наприклад, на балконі або патіо.

Оскільки ця рослина є багаторічною в теплому кліматі, ви можете навіть вирощувати її в приміщенні або перемістити горщики в будинок на зиму.

 

Як садити

Знайдіть горщик з дренажними отворами шириною не менше 20 - 25 см і глибиною 15 см.

Посадіть в легкий грунт, який добре дренується. Додавання гравію на дно контейнера допоможе запобігти засміченню отворів.

Ви можете висаджувати насіння в контейнері в приміщенні за чотири-шість тижнів до останніх заморозків або починати на вулиці, коли грунт прогріється до 15 ° С.

Замочування насіння на ніч перед посадкою може поліпшити схожість. Сійте насіння на глибину 0,5 см і добре полийте.

Як тільки сходи проростуть, прорідіть їх, залишаючи не більше двох-трьох рослин на горщик.

Розміщуйте сіянці в такому місці, яке отримує пряме сонце і захищене від сильного вітру.

Обов'язково встановіть опору в горщик або поставте контейнер поряд з чимось, по чому лоза зможе підніматися і закручуватися, наприклад, біля паркану або арки.

Ви також можете посадити їх в підвісні кошики і дозволити їм сповзати.

Поливайте два рази на тиждень або частіше в суху погоду і особливо уважно стежте за вологістю ґрунту, якщо тримаїте її в приміщенні.

Порада: Ранкова слава добре поєднується з іншими повзучими лозами, такими як місячна квітка, яка цвіте в кінці дня. Спробуйте посадити їх разом в одне кашпо для квітів і отримаєте шикарне цвітіння і вранці, і ввечері!

Вирощування в приміщенні

Якщо ви хочете вирощувати іпомеї в приміщенні, пам'ятайте, що цим лозам потрібно досить багато сонця, принаймі, від шести до восьми годин на день. Найкраще вони ростуть при прямому яскравому світлі, тому краще розташувати їх на сонячному вікні, що виходить на південь або південний схід.

Переконайтеся, що у них є де повзти, щоб вони не затримувалися в зростанні. Ви також можете обрізати їх влітку, щоб уповільнити зростання і стимулювати цвітіння.

Кімнатні рослини під час початкового росту слід поливати розпилювачем, щоб грунт залишався вологим, але не мокрим. Як тільки рослини приживуться, ретельно поливайте їх кілька разів на тиждень, даючи грунту просохнути перед повторним поливом.

Пізньої осені обріжте рослини до 15 см у висоту і зменшіть полив. Лоза відновить зростання з настанням весни.

Добрива

Щоб стимулювати цвітіння, ви також можете кожні кілька тижнів протягом вегетаційного періоду підгодовувати рослини збалансованим органічним добривом, наприклад, добривом для в`юнких рослин Чистий лист.

Це безпрограшний варіант

Навчіться вирощувати іпомеї в контейнерах, і вам більше не доведеться турбуватися про те, що вони захоплять ваш сад. Замість цього ви можете додати кольору і вертикальних ліній вашому ганку, балкону або навіть своїй вітальні.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...