Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати клумбові рослини

Як вирощувати клумбові рослини

Дізнайтеся все, що вам потрібно, щоб ваші клумбові рослини міцно розвивалися, за допомогою нашого вичерпного посібника. Кімнатні рослини — це однорічні або дворічні рослини, які цвітуть один сезон і забезпечують безперервне забарвлення протягом багатьох місяців. Від весняних клумбових рослин, таких як незабудки та стеноцвіти, до зимових клумбових рослин, таких як братки, можна підтримувати свій сад у цвіті майже цілий рік. Ось як вирощувати весняну, літню та зимову підстилку та доглядати за нею. 

Де посадити грядки

Апельсини та лимони від Thompson & Morgan

Грядкові рослини неймовірно універсальні, їх можна використовувати в грядках, підвісних кошиках , контейнерах для патіо та віконних ящиках. Вони також є економічно ефективним способом закрити щілини в багаторічних бордюрах за допомогою швидкого та легкого фарбування. Фантастичний вибір для садівників-початківців, клумбові рослини дозволяють вам бути креативними та щороку пробувати абсолютно нові дизайни. Ось деякі з наших головних порад:

Літні та зимові грядки

Віола «Заячі вушка» від Thompson & Morgan

Рослини для грядок можна вирощувати з насіння, хоча найшвидшим і найпростішим рішенням є покупка лотків із пробками.

Насіння літніх грядок зазвичай висівають з лютого по квітень, тоді як озимих і весняних грядок висівають з травня по липень, щоб висадити восени. Більшість можна висаджувати в лотки для насіння, а потім виколювати та вирощувати, але є кілька витривалих однорічних рослин, які потрібно висівати безпосередньо там, де вони мають цвісти. До них належать огірочник, каліфорнійський мак, чорнушка і маки.

Літні грядкові рослини відправляються навесні, і їх потрібно посадити в горщик і вирощувати в безморозних умовах перед висадкою в кінці травня або на початку червня. Зимові грядки, як- от поліант і примула, відправляються наприкінці літа, і їх слід вирощувати та висаджувати, коли вони вкорінюються у своїх горщиках або модульних лотках.

Як посадити клумбові рослини

Гербера 'Sweet Collection' від Thompson & Morgan

Напівстійкі грядки не слід висаджувати, поки не мине весь ризик заморозків наприкінці травня. Виконайте такі кроки, щоб посадити грядку:

Догляд за клумбовими рослинами

Калібрахоа 'Million Bells Pink' від Thompson & Morgan

Нещодавно висаджені грядки слід регулярно поливати, але після того, як вони виросли, їх потрібно лише час від часу очищати та поливати під час тривалих періодів сухої погоди.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...