Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати каланхое

Як вирощувати каланхое

 

В середині зими в садових центрах, а також в магазинах дешевих товарів і продуктових магазинах можна знайти квітуче каланхое в горщиках. Важко встояти перед цими веселими рослинами з зубчастими листками і численними гронами яскравих квітів. Дуже шкода, але як тільки квіти зів'януть, вони більше не зацвітуть без спеціального догляду. У теплих районах каланхое можна вирощувати як кімнатну рослину або вуличну контейнерну рослину, яку можна принести в закрите приміщення, коли будуть  загрожувати заморозки.

Як доглядати за каланхое?

  1. Помістіть рослини каланхое на вікно, що виходить на південну сторону, де вони будуть отримувати тривалий період яскравого сонячного світла кожен день. На вулиці їм потрібно фільтроване сонячне світло або змінна тінь. Ідеальне місце на відкритому просторі - під деревом з відкритим навісом, де ви бачите рухомі візерунки світла і тіні протягом дня.

 

  1. Поливайте рослину навесні, влітку і восени, коли грунт висохне на глибину близько 2,5 сантиметрів. Це приблизно довжина вказівного пальця до першого суглобу, тому увіткнути палець в грунт - зручний спосіб перевірити вологість. Додавайте воду, поки вона не витече з отворів на дні горщика. Через 20 хвилин спорожніть блюдце, щоб рослина не стояла у воді. Взимку рослина переходить в фазу спокою та не потребує великої кількості води. Давайте грунту добре просохнути між поливами.

 

  1. Удобрюйте рослини каланхое навесні і влітку рідким добривом для кімнатних рослин, уважно слідуючи інструкціям і рекомендаціям. Не удобрюйте восени і взимку.

 

  1. Після того, як квіти зів'януть, обріжте ножицями стебла квітів, щоб рослина виглядала охайно.

 

  1. Пересаджуйте рослини щорічно навесні, використовуючи звичайний грунт для кімнатних рослин і горщик діаметром приблизно на 2,5 сантиметра більше. Видаліть якомога більше старого горшкового грунту і пропустіть наступне внесення добрив.

 

Як відновити цвітіння каланхое?

  1. Перемістіть рослину в кімнату, де восени вночі не горить світло.
  2. Накрийте рослину перевернутою картонною коробкою, щоб на неї не потрапляло світло. Залишайте рослину під коробкою на 14 годин щоночі.
  3. Через 14 днів помістіть рослину на світле вікно. Ви повинні побачити квіти приблизно через шість тижнів.
  4. Насолоджуйтесь шикарним, яскравим цвітінням свого каланхое.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...