Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати кактуси та сукуленти

Як вирощувати кактуси та сукуленти

Ці чудеса рослинного світу відомі своєю здатністю виживати в найпосушливіших середовищах існування світу. Кактуси та сукуленти мають одну спільну рису – здатність накопичувати воду та використовувати її надзвичайно ефективно.

нарізаного листя алое

Ці рослини навіть використовують інший процес фотосинтезу, званий кислотним метаболізмом товстянки (CAM). Це набагато ефективніший процес, ніж звичайний фотосинтез, який використовує набагато менше води. На відміну від більшості рослин, CAM дозволяє їм відкривати продихи лише вночі, коли температура значно нижча, тим самим зменшуючи втрату води.

Хоча більшість кактусів походять із сухого клімату, є кілька винятків. Епіфітні види ростуть на деревах у тропічних лісах, де умови більш вологі та затінені.

Кактуси та кімнатні сукуленти

Багато з цієї різноманітної групи рослин виглядають неймовірно, коли виставлені разом, у вигляді ряду рослин або в одному неглибокому контейнері. З огляду на їх повільний темп росту, вони добре поводяться кімнатні рослини, які не «переростуть» бажане навіть через багато років.

ряд кактусів на підвіконні

Якщо у вас є час, ви навіть можете виростити кактуси з насіння ! Потрібне терпіння, оскільки проростання може тривати кілька місяців, а подальше зростання може бути дуже повільним, але винагорода за ваші власні «домашні» рослини може бути дуже задовільною.

змішана крассула

Температура і положення

Кактуси та сукуленти є чудовими кімнатними рослинами, які потребують дуже мало догляду. Більшість буде процвітати на сонячному місці з відносно низькою вологістю, тому вони ідеально підходять для сонячного підвіконня. У Великобританії більшість кактусів і сукулентів є ніжними рослинами, яким потрібна мінімальна температура 10C. Вони можуть переносити кімнати з центральним опаленням взимку, але слід подбати про те, щоб вони не стали занадто сухими.

Пересадка кактусів

Пересадку краще проводити навесні. Щоб уникнути уколів, ви можете використовувати пару щипців, щоб тримати свій кактус під час пересадки

Вода

Кактуси та сукуленти процвітають, коли умови їх вирощування імітують природні. Літній «сезон дощів», за яким слідує більш сухий зимовий період спокою, заохотить ваші рослини процвітати та навіть цвісти зі зрілістю.

Ваші кактуси та сукуленти можна вільно поливати з квітня по вересень, щоб відтворити умови «сезону дощів». Після кожного поливу переконайтеся, що вони повністю стікають. Дайте компосту трохи підсохнути між кожним поливом і переконайтеся, що місце добре провітрюється з великою кількістю свіжого повітря. Якщо можливо, використовуйте дощову воду, а не водопровідну, щоб запобігти накопиченню мінеральних речовин у ґрунті.

У зимові місяці більшості кактусів і сукулентів потрібен період спокою. Зменште полив з вересня, даючи компосту висохнути між поливами.

Виняток із цих правил становлять зимові квітучі види. Їм знадобиться вологіша зима та більш сухий літній сезон із вищим рівнем вологості, ніж пустельні типи.

великодній кактус

Добриво

Кактуси та сукуленти отримають користь від рідкої підгодівлі один раз на місяць з квітня по вересень. Щоб отримати найкращі результати , використовуйте спеціальні рідкі добрива. У зимовий період спокою годувати їх не потрібно.

Вирощування кактусів і сукулентів у відкритому ґрунті

Є багато витривалих сукулентів і седуми, які достатньо витривалі, щоб вижити на вулиці протягом усього року.

витривалий вуличний кактус

Гібриди ехінопсису можуть витримувати температури до -7C. Їм знадобиться відмінний дренаж і захист від особливо холодних і вологих умов. Найкраще цього можна досягти, якщо рослини вирощувати в неглибоких контейнерах або коритах, які можна перенести в сухе місце на зимові місяці.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...