Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати і доглядати за флоксами повзучими

Як вирощувати і доглядати за флоксами повзучими

Флокс повзучий або моховий флокс (Phlox subulata) — карликова рослина, яка утворює низькорослі подушечки або килимки з тонких вічнозелених листків і наприкінці весни та на початку літа перетворюється на сяйво кольорів. На тонких стеблах компактної, розлогої, неінвазивної рослини велика кількість крихітних блюдцеподібних квітів діаметром до 3,5 см. Діапазон гарних кольорів широкий і включає білий, бузковий, ліловий, фіолетовий і рожевий. Однак період цвітіння порівняно короткий і тому флокси повзучі найкраще поєднувати з рослинами, квітучими в різну пору року. Взимку листя повзучого флокса залишається вічнозеленим, але може злегка побуріти через холодну або суху погоду, хоча навесні з’явиться свіжа поросль.

 

Як виростити флокси повзучі

Вирощуйте повзучий флокс на родючому дренажному ґрунті на сонці або в легкій тіні та поливайте його, поки не приживеться. При необхідності обріжте після цвітіння.


Де виростити флокси повзучі

Флокс повзучий, що росте в горщику з цикламеном

Вирощуйте повзучий флокс на сонці або в плямистій напівтіні в теплих регіонах з яскравим сонячним світлом. Повзучий флокс низькорослий і розлогий, виростає на 10-15 см у висоту і до 30-45 см в поперечнику, що робить його ідеальним для різноманітних ситуацій, включаючи рокарії, грядки, бордюри, жолоби та горщики. Густе зростання досить добре пригнічує бур’яни. 


Як посадити флокси повзучі

Висаджуйте флокси повзучі навесні або на початку літа, або восени в помірних районах, у хороший родючий ґрунт, який вільно дренує та не загрожує заболочуванням взимку. Переконайтеся, що верхівка кореневої кулі не знаходиться нижче навколишнього ґрунту, оскільки це призведе до накопичення води та загнивання рослини.


Як доглядати за флоксами повзучими

Полив флокс повзучий контейнер дисплей

Після того, як повзучий флокс приживеться, потребує дуже мало догляду, окрім обрізки порослих рослин наприкінці літа або на початку осені.

 

Як розмножити флокси повзучі

Розмножують флокс повзучий хвойними живцями молодих пагонів, навесні. Беруть живці з відростків нового сезону, бажано з не квітучих пагонів, і укорінюють в пропагаторі або в горщику, накритому поліетиленовим пакетом.


Шкідники та хвороби флоксів повзучих

Борошниста роса — це білий борошнистий наліт на листках, який може з’явитися після періодів без дощу. Уникайте періодичного ретельного поливу під час посушливих періодів і покращуйте водоутримувальну здатність ґрунту, мульчуючи його органічними речовинами, стежачи за тим, щоб мульча не контактувала з рослиною.

 
 

Як виростити флокси

Стебловий і цибулинний вугор спричиняє скручування та деформацію листя з пожовтінням, а потім побурінням. Ліків немає, і заражені рослини слід викопувати та утилізувати в саду, а не на компостній купі. Уникніть проблеми, купуючи рослини, а також цибулини, які можуть переносити шкідників, у якісних надійних джерел.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...