Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати цибулини в контейнерах

Як вирощувати цибулини в контейнерах

Важко думати про весну, коли ми починаємо відчувати осінній холод і тепер часто тягнемося до наших важких пальт. Однак це ідеальний час для початку підготовки до наступного року.

Весна для садівників починається не в березні, а у вересні. Це залежить від вибору того, що ви садите і де. Це ідеальний час, щоб вибрати квіти, які ви б найбільше хотіли бачити, коли весна нарешті знову прийде.

Більшість цибулин підходять для посадки в контейнерах, однак найбільший вплив мають більші та дивовижні квіти, такі як тюльпани, лілії, крокуси, іриси та аліуми.

Цибулини можна садити протягом осені, весни та літа, час посадки залежить від сорту, який ви придбали. Якщо ви не зовсім впевнені, коли слід починати посадку, перевірте етикетки на упаковці, щоб дізнатися, яка пора року найкраща для посадки ваших конкретних цибулин. 

Для красивих експозицій ви можете вибрати один сорт квітів на контейнер для яскравого одного кольору або ви можете висадити різні цибулини, які цвітуть одночасно в одному горщику. Цей метод також відомий як «посадка лазаньї». Його створюють, висаджуючи першими найбільші та найпізніші, які зацвіли, тобто найближчі до дна горщика, продовжуючи розкладати цибулини шарами. Нарешті ви повинні посадити перші квітучі цибулини найближче до верху горщика. При такому способі посадки у вас повинен бути контейнер, який буде цвісти всю весну.

Якщо ви все ще не впевнені, дотримуйтесь нашого покрокового посібника, як створити чудовий дисплей;

Крок 1

Знайдіть привабливий контейнер і покладіть на дно шар дренажу.

Наповніть контейнер компостом для посадки цибулин. Проштовхніть цибулини на глибину, у три рази більшу за їхню, і переконайтесь, що ви розташували цибулини на одну ширину. Рослина загостреним носом догори. Продовжуйте шарами компосту та цибулин.

 

Крок 2

Регулярно поливайте, щоб компост не висихав, але будьте обережні, не перестарайтеся, оскільки цибулини не люблять бути затопленими у воді.

Кожні 8-10 днів підгодовуйте добривом STIMUL-NPK для цибулинних та бульбових рослин. Починайте підживлення, коли з’являться сходи, і припиняйте, коли листя почне в’янути в кінці сезону.

 

Крок 3

Цибулини в горщиках і контейнерах, як правило, потребують трохи більше догляду, ніж ті, які висаджують на наших грядках і клумбах. Після завершення етапу посадки в горщики переконайтеся, що горщики/контейнери розміщені в місці, де потрапляє сонячне світло, але також у місці, де білки не можуть до них дістатися. Якщо погода особливо холодна, укутайте горщики старою ковдрою або рушником.

Коли листя почне в’янути наприкінці сезону, дайте їм відмерти природним шляхом, а потім обережно зріжте їх приблизно на 12 см (5 дюймів) від стебла за допомогою пари ножиць і залиште в горщику, щоб знову зацвісти. наступного року. Це дозволяє накопичувати запаси вуглеводів як запас їжі на період спокою.

Перемістіть горщики в прохолодне місце, як-от гараж, садовий сарай або навіть підвал, доки вони не будуть знову готові зацвісти наступного року.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...