Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як видалити бур'яни з газону

Як видалити бур'яни з газону

Великий широколистий бур'ян може виглядати зовсім недоречно на газоні, повному однорідного зеленого дерну. Подорожники, кульбаби, маргаритки та жовтці мають розеткове листя, і одна рослина на газоні може легко заблокувати світло траві, знищивши круглу ділянку під нею.

 
 

Як видалити бур'яни з газону

Всі сади гарно відтінені зеленим дерном, гарним газоном. Вони завжди кажуть, що це правда, загальновизнана правда, що хороший газон робить решту саду також гарним. Але коли ти встаєш на руки й коліна й справді дивишся на свій меч, то це не стільки трава, скільки ботанічний сад –
там ростуть усі види рослин. Тепер перфекціоністи хвилюватимуться – їм потрібна лише трава на газоні. Я вважаю, що якщо він виглядає зеленим і смугастим на відстані кількох футів, це дійсно не має значення; але якщо ви хочете переконатися, що всі ці маленькі бур’яни тут зникнуть, ви можете зробити кілька речей.

Найбільш очевидним є навесні застосування комбінованого засобу для знищення бур’янів і добрива, який підживить траву та знищить бур’яни. Я, побачивши дроздів, які витягують хробаків із почорнілої галявини, щоб нагодувати своїх дитинчат, я вирішив кілька років тому, що більше не буду цього робити. Тому мені потрібно знайти інший спосіб контролювати їх. Крихітні маленькі листяні бур’яни, як цей, які виживають завдяки тому, що можуть присісти під леза
косар, я боюся, я згоден піти. Але ті, які мене справді ображають, це розеткоутворюючі бур’яни, які сидять низько. Дивіться, хіба це не лукавство? Прямо під леза косарки – туди вона ніколи не потрапляє. Це будяки, там кульбаби; подорожники - це ще один бєт-нуар. Але якщо ви органічний садівник і не хочете застосовувати засоби для знищення бур’янів, що вам робити? Терпіти їх? Без страху.

Ви використовуєте очищувач маргариток. Купки ромашок, вам знадобиться багато років, щоб вирвати одну з них, але це те, що я роблю. Це сучасний. Це моє. Він досить старий. Виготовляється з чавуну. І те, що він робить, досить просто. Це V тут. Якщо засунути його під бур’ян. Причина, по якій вони виживають, крім того, що вони плоскі, полягає в тому, що вони мають стрижневий корінь. Подивіться, оцініть це – і ви повинні витягти весь цей корінь – ось ми, один великий стрижневий корінь посередині. Деякі інші навколо нього. Діставши це, я можу просто розрівняти цю спину, і трава займе цю маленьку голу ділянку. Ще один тут. Я кажу вам, ви можете годинами розважатися, роблячи це на своєму газоні. Ось і приходить. Подивіться, повністю вийде, штовхніть його назад. Я отримую задоволення від того, що всі великі пішли, а інші… Знаєте, садівництво – це не лише контроль. Йдеться про те, щоб навчитися жити з природою, і для мене це щасливе середовище.

 

 

Крок 1

 

Використовуйте кельму або довге лезо, щоб видаляти глибоко вкорінені бур’яни, такі як подорожник або кульбаба. Переконайтеся, що ви видалили всю рослину, коріння та все.

Видалення подорожника з газону
 

Крок 2

Після видалення бур’яну використовуйте компост, щоб заповнити яму, яку він залишає. Просуньте компост глибоко в яму, зміцнивши його на рівні поверхні ґрунту.

Засипка компостом
 

Крок 3

 

Посипте ділянку свіжим насінням трави, а потім засипте додатковим компостом перед поливом. Підтримуйте місце вологим, доки насіння не проросте та не почне добре рости.

Посів насіння трав

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...