Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вибрати найкращу кімнатну рослину для себе

Як вибрати найкращу кімнатну рослину для себе

Існує багато кімнатних рослин, що ускладнює вибір найкращої кімнатної рослини для вас, вашого простору та вашого життя.

Життя кожного рухається по-різному — у всіх різні пріоритети, сім’ї та домівки. У вашої подруги на столі є приголомшлива Калатея, яка процвітає та щаслива. Ви бачите, як їй це подобається і наскільки це прикрашає її офіс, і ви можете придбати його собі. Однак ви та ваш друг живете дуже різними життями.

Вона працює вдома і вважає за медитативне метушливість через свою рослину. Ви, навпаки, часто подорожуєте по роботі та не проводите багато часу вдома. Отже, хоча вам подобається, як виглядає її рослина, ви просто недостатньо вдома, щоб приділити їй належну увагу. Однак це не означає, що ви не можете мати кімнатні рослини. Це просто означає, що вам потрібно знайти сорт, який не потребує догляду, який є витривалим і пробачливим.

Розберім деякі міркування, які допоможуть вам знайти найкращу для вас кімнатну рослину, яка не тільки виживе, але й процвітатиме.

Який рівень догляду за рослинами ви можете взяти на себе?

Як і люди, рослини мають різні темпераменти. Деякі з них прості в обслуговуванні, невибагливі в обслуговуванні та адаптовані. Вони не заперечуватимуть, якщо ви час від часу забудете їх полити, і можуть процвітати навіть у не ідеальних умовах освітлення (наприклад, в офісній кімнаті з флуоресцентними лампами).

Інші кімнатні рослини потребують трохи більше. Вони люблять, щоб їхній ґрунт мав потрібну кількість вологи. Їм може знадобитися часте обприскування, і вони не люблять ударів або охолодження. Усі вони гарні й усі мають користь для здоров’я, але це не означає, що всі вони підходять вам кімнатними рослинами.

Отже, перш ніж вибрати кімнатну рослину, подумайте про свій досвід роботи з рослинами та кількість часу, який ви можете присвятити кімнатній рослині. Ваше життя бурхливе? Ви бігаєте туди-сюди між іграми, футбольними іграми та днями народження? Ви працюєте багато годин або часто подорожуєте? Для вас найкраще підійде кімнатна рослина, яка не вимагає догляду.

Або у вас є час чи бажання присвятити себе догляду за рослиною, яка вимагає трохи більше уваги? Або, можливо, ви десь посередині. Річ у тому, що те, що ваше життя зайняте, не означає, що ви не можете насолоджуватися кімнатною рослиною та отримувати користь від неї.

Яке у вас світло?

Немає потреби говорити, але ми це скажемо — рослинам потрібне світло. Але деякі рослини потребують більше світла, ніж інші, а деякі рослини взагалі не потребують природного світла. Може бути складно визначити, який у вас тип світла.

Хорошим емпіричним правилом є те, що більшість кімнатних рослин найкраще розвиватимуться в місцях зі східною чи західною стороною вікон (напевно, у вашому телефоні є компас, якщо вам потрібна допомога, щоб визначити, який напрямок є яким). Це забезпечує рослини достатньою кількістю непрямого сонячного світла протягом достатньої кількості дня та навколишнього світла протягом решти часу. Південне світло є найсильнішим і найкращим для світлолюбних сукулентів, таких як алое. Більшість рослин згорять, якщо помістити їх під пряме світло. де сонце падає прямо на їхнє листя.

Однак є кілька рослин, які адаптуються до різних рівнів освітлення і навіть процвітають у темних місцях, де доступне лише навколишнє або флуоресцентне світло. Отже, якщо бежеві та сірі стіни вашої кабінки серйозно дратують вас, є рослина, яка успішно скрасить ваш робочий простір!

Що для вас найважливіше?

Ви перевірили реальність догляду за рослинами. Ви дістали свій компас і визначили, яке у вас світло. А тепер найцікавіше — навіщо вам нова кімнатна рослина? Це суто естетика? Тобі просто подобається, як вони виглядають? Вам подобається, що вони очищають повітря? Чи зробить це тебе щасливим? Або ви хочете, щоб ваші діти росли з чимось зеленим, тому що ви живете в місті? Якою б не була ваша мотивація, пам’ятайте про це, відповідаючи на наступне запитання.

Що для вас найважливіше: чи має ваша рослина бути нетоксичною для вашого кота чи собаки? Чи потрібно за вашою рослиною легко доглядати? Ваша рослина повинна бути унікальною? Це запитання допоможе звузити коло ваших виборів і допоможе вибрати найкращу для вас кімнатну рослину.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...