Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вибрати найкраще місце для вирощування троянд у вашому дворі

Як вибрати найкраще місце для вирощування троянд у вашому дворі

 

Як і у випадку з вибором будинку, з усіх рішень, які ви приймаєте, вирішуючи додати троянду в свій сад, можливо, найбільш важливим є її розміщення.

І коли садівники скаржаться, що троянди занадто вибагливі, часто це відбувається просто тому, що вони розмістили їх не в тому місці.

У кожному дворі свій мікроклімат, і вибір ідеального місця може мати вирішальне значення. У той час як невідповідне місце може викликати постійні труднощі у вашої рослини, вдало підібране місце допоможе вашій троянді процвітати.

Тепер, дозвольте мені пояснити, що я маю на увазі під правильним місцем розташування.

Вам слід пам'ятати про декілька основних елементів.

Вплив сонця

Вплив сонця важливий. Якщо вашому кущеві потрібно повне сонце, ви повинні вибрати місце з повним сонцем. Це означає, понад шість годин прямого сонячного світла кожен день.

Деякі троянди можуть обійтися частковим сонячним світлом, це означає, що їм необхідно від трьох до шести годин впливу сонця в день. Обов'язково перевірте яке світло потрібно вашому саджанцю.

Не піддавайтеся спокусі обійтися трохи меншою кількістю сонця, ніж вимагає обраний вами сорт. Якщо ви це зробите, то в майбутньому можете зіткнутися з грибковими захворюваннями або з не вражаючим цвітінням, якщо не з обома факторами відразу.

Але необхідно також враховувати, що при виборі місця важлива не лише кількість годин в день, але і час виходу на сонце.

Деякі хвороби, такі як борошниста роса, проникають в рослини, у яких вранці є волога на листі. Щоб протистояти цьому, виберіть місце, куди потраплятиме пряме ранкове сонце, щоб роса висушувалася.

Відстань

Уявіть собі великі трояндові сади світу. Майже всі вони знаходяться у відкритих місцях, без тіні або скупчення інших кущів, дерев або будівель.

Територія зазвичай плоска або з невеликим нахилом, і вони не багатолюдні, тому навколо рослин є достатня циркуляція повітря.

Іншими словами, при ідеальному розташуванні у них багато місця.

В ідеалі навколо кожної рослини досить місця, вони не тісняться іншими трояндами або сусідніми рослинами інших сортів.

У вас, ймовірно, немає величезного похилого поля зі східною експозицією, але ви, тим не менш, можете зробити все можливе, щоб створити для них сприятливі умови.

Це означає, що потрібно садити рослини подалі від дерев і великих кущів, а також давати їм простір між будівлями або іншими конструкціями, наприклад парканами. Це не означає, що вам слід повністю уникати вирощування витких рослин біля стіни.

Просто переконайтеся, що ви вибрали тип, який може рости в такому середовищі.

Також можна розміщувати їх в групах з іншими рослинами.

Просто виберіть інші види рослин з меншим ростом і переконайтеся, що ви вибрали такі сорти, які їх не витіснять.

Ви також повинні пам'ятати, що з часом посаджена вами троянда, стане набагато більшою.

Якщо раптом ви вирішите ваш кущ обрізати, наприклад на півметра-метр, щоб він містився на виділених йому ділянці - Не робіть цього.

Троянди ніколи не будуть відчувати себе добре, якщо ви будете їх змушувати залишатися меншими, ніж вони хочуть вирости природним чином. Зазвичай в цій ситуації в першу чергу ставиться під загрозу цвітіння. У будь-якому випадку, в кінці кінців, ви розчаруєтеся.

Прочитайте бірки рослин і проведіть дослідження, щоб зрозуміти, наскільки великим виросте обраний вами сорт, і розмістіть його відповідним чином.

Захист

Хоча у троянд повинно бути багато місця і сонячного світла, в той же час, на ваші рослини не повинен дути сильний вітер.

Сильний вітер може змусити їх зміщуватися вперед і назад, через що слабшає корінь в грунті і може послабитися рослина.

Зимовий вітер також може пошкодити кінчики пагонів, через що може зменшитися цвітіння в наступному сезоні.

Вітер також швидше висушує рослини, а це значить, що вам доведеться поливати їх частіше, щоб вони були щасливі.

Тому, хоча вам не потрібно, щоб ваші рослини були заблоковані найближчими будівлями або рослинами, невеликий захист від вітру - ідеальний варіант. Це означає, що троянди необхідно садити там, де дерева будуть блокувати вітер, але так далеко, щоб вони не могли затінювати ваші кущі.

 

Грунт

На самому фундаментальному рівні всі види троянд потребують суглинистий, родючий, добре дренований грунт. Це означає, що в грунті повинно бути не надто багато глини і не дуже багато піску. Грунт повинен мати pH від 6,0 до 6,5.

Якщо ваш грунт не далекий від цих показників, ви можете додати в нього добре перепрілий компост, щоб поліпшити ситуацію. Також не варто забувати про добриво для троянд, яке буде не зайвим на всій протяжності терміну життя троянди.

Компост покращує як піщані, так і глинисті грунти. Якщо ви вирішили поліпшити грунт, моя головна порада - вирити якомога більшу яму.

Потім змішайте грунт і компост, щоб він став пухким і суглинистим, і знову заповніть яму.

В іншому випадку прекрасним варіантом стануть підняті грядки, засипані купленим грунтом. Таким чином, ви зможете створити саме той тип ґрунту, який потрібен вашим рослинам.

Якщо ви вже вирощували рослини з роду Rosa на вибраному місці протягом останніх кількох років, не саджайте там знову троянду.

Сівозміна - завжди відмінна ідея для городів, але вона може бути застосовна і тут.

 

Правильне місце має вирішальне значення

Вибір правильного місця, можливо, є найбільш важливим фактором в успішному вирощуванні троянд. Сподіваюся, ця стаття змусила вас відчути впевненість в тому, що ви знайдете саме те місце, де ваші троянди будуть ЗРОСТАТИ.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...