Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створювати красиві горщики кожен раз

Як створювати красиві горщики кожен раз

Питання, яке ви завжди повинні ставити собі, коли шукаєте рослини, не таке: «Чи можна виростити їх у горщику?» — (так, у горщику можна вирощувати практично будь-що) — а скоріше: «Чи заслуговує воно на своє місце в горщику?», «Чи кандидат має тривалий сезон інтересу?», «Чи цвіте він неодноразово?», «Він вічнозелений?» тощо.

 

Він отримує додаткові бали, якщо має цікаве листя, чудово пахне або має барвисті стебла чи ягоди. Дійсно, я б сказав, що листя є найважливішою характеристикою для багатьох рослин, оскільки воно зберігається набагато довше, ніж квіти.

 

Якщо вам важко скласти план, виберіть одну рослину, яка вам подобається і яка добре перенесе умови, які ви можете їй створити, а потім розмістіть поруч з нею інші рослини, щоб побачити, чи сподобається вам ефект. Ви можете зробити це у візку в садовому центрі. З цього маленького початку піде решта. Тільки не попадіться в пастку, щоб мати все по одному, оскільки це може зробити ваші горщики більше схожими на колекцію марок, ніж на сад. Повторювані рослини, а також кольори та форми об’єднують дисплей воєдино та приносять більше задоволення оку.

 

Знайдіть натхнення (уважно)

Подивіться, що роблять інші люди, але соціальні медіа, журнали та телешоу можуть змовитися, щоб ви думали, що ваші горщики мають завжди виглядати ідеально. Вони не будуть! Не забувайте, що деякі фотографії, можливо, були стилізовані, і що опубліковані фотографії представляють момент, вибраний для того, щоб показати посадку в найкращому вигляді, до того, як дощ зламав стебла або равлики з’їли квіти. Усі горщики на цих фотографіях живуть у моєму дворі, і я навмисно уникав будь-якого спеціального стилю, щоб фотографії відображали реальне життя.

 
 

Відвідування державних і приватних садів — чудовий спосіб підживити свою творчість. Ви можете побачити приголомшливі виставки, але це часто можливо лише за допомогою великих теплиць, або за кулісами вирощуваної території, або команди садівників, або всіх трьох. Іноді, особливо там, де гроші не є об’єктом, свіжі композиції часто міняють місцями, а зів’ялі рослини викидають. У будь-якому випадку надихайтеся, але не дозволяйте прагненню досконалості зіпсувати радість зростання. Намагайтеся не обманювати себе, порівнюючи свої зусилля з зусиллями інших; просто подумайте про способи зробити свій простір власним і насолоджуйтесь процесом.

 

Посадка в горщики

Коли справа доходить до поселення ваших рослин у нових горщиках, ви з року в рік збільшуватимете свій рівень успіху, будучи спостережливими, роблячи нотатки та фотографуючи. Моя головна порада — записувати, що ви поклали у свої горщики, особливо назви сортів цибулин і кількість, яку ви поклали. Це допоможе вам побачити, чи всі вони зійшли, як очікувалося, і щороку покращувати демонстрації. Етикетки на горщиках корисні, але можуть збліднути або загубитися.

 

Заливка

Виберіть горщик достатньо великий, щоб було принаймні кілька сантиметрів навколо нинішньої кореневої кулі, даючи простір для росту коренів у свіжий компост на дні та з боків. Я залишаю щонайменше 2 см по всьому борту для корінця діаметром до 20 см або 5-6 см для більшого. Якщо це сильноросла рослина, яка швидко росте, дайте їй більше місця.

 

Струсіть або обережно проштовхніть компост пальцями до упору. Будьте обережні, не залишайте великих просторів і не розчавлюйте компост так сильно, щоб витиснуло все повітря. Верхівка кореневої коми повинна бути на 2-2,5 см нижче краю горщика, щоб забезпечити можливість поливу. Якщо нижче, рослина виглядає затопленим (і ви витрачаєте дорогоцінний простір), якщо вище, то компост може поступово вимиватися з горщика, піддаючи коріння впливу стихії та витрачаючи воду.

 

Не можна закопувати рослину глибше, ніж воно було в старому горщику.

 

Подумайте про те, якого розміру рослина, ймовірно, стане в майбутньому вегетаційному періоді: як правило, листя може бути вдвічі більше, ніж горщик, і рослина може перекинутися або швидко засохнути; це також може виглядати непропорційно.

 
Пересадка пеларгонії

Коли ви висаджуєте нові або молоді рослини в один горщик (одна рослина в горщику), не піддавайтеся спокусі збільшити посадку занадто багато; Рослину, яка переростає свій горщик, можна пересадити у більший горщик, але маленька рослина у великому горщику може виглядати дивно і може навіть погіршити здоров’я в несвіжому компості.

 

Зазвичай ви можете щедро підвищити посадку навесні, коли починається інтенсивний ріст, але уникайте цього восени/на початку зими, оскільки ви не хочете, щоб рослина проводила холодну пору року в масі вологого неколонізованого компосту.

 

Багаторічні рослини, такі як троянда або клематис, вимагають іншого підходу, оскільки після того, як вони починають вирощувати опору (наприклад, шпалеру), їх важко пересадити, не заподіявши шкоди або дуже сильно зрізавши. Дайте такій рослині горщик, який відповідатиме її кінцевому розміру. Ви можете посадити разом з ним інші рослини, щоб переконатися, що компост не розмокає і не застоюється, а потім поступово видаляйте їх, коли коріння рослини добре приживеться.

 

Примітка про дренажний шар

Поки ваш горщик має дренажні отвори, немає потреби в тому, що зазвичай називають «дренажним шаром», незалежно від розміру горщика, який ви садите. Набагато важливіше використовувати якісне середовище для вирощування та посадити потрібну рослину в потрібне місце та правильний горщик.

 

Шар глини (битих горщиків) або гравію не покращує дренаж; насправді є деякі докази, які свідчать про те, що це перешкоджає цьому, оскільки вода не легко переходить від тонкого матеріалу до грубого. З мого досвіду дренажний шар просто зменшує об’єм компосту, доступного для коренів рослин.

Великі простори можуть бути заселені слимаками, і, що найгірше, коли ви викидаєте рослини з горщика, усі горщики випадають, розриваючи коріння рослин і створюючи безлад. Просто нещільно закрийте великі дренажні отвори одним або двома глиняними глинками, щоб компост не пропадав через отвори, поки рослина приживається.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...