Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створити затишний оазис просто неба

Як створити затишний оазис просто неба

Наші відкриті території є продовженням нашого дому, і після довгої зими, проведеної вдома, настав час прикрасити ці простори! У нас є поради та підказки, як вдихнути нове життя у ваш балкон або веранду.

Почніть з чистої дошки

Навіть якщо ви плануєте використовувати свій зовнішній простір роками так само, як і раніше, ми рекомендуємо почати заново. Якщо є можливість, повністю звільніть простір від меблів та інших предметів, щоб полегшити ретельне глибоке прибирання.

Коли ваш чистий аркуш стане чистим, настав час переходити до наступного кроку!

Переосмисліть свій простір

Знайдіть час, щоб дослідити свій порожній простір. Подумайте про те, як ви хочете його використовувати, які речі зроблять його функціональним і як трафік природно протікає через простір.

Встановіть тон

Тепер, коли ваш простір функціональний, настав час надати йому характеру! Розміщення акцентів у декорі – це чудовий спосіб щороку вносити свіжий стиль і нові кольори.

Втілити це в життя

Ми залишили найкраще наостанок — давайте поговоримо про рослини! Ми вважаємо, що розміщення красивих рослин у вашому просторі є єдиним найбільш вражаючим елементом, який допоможе йому оживити. Ніжні квіти, сміливі квіти та яскраве листя можуть зайняти простір від повсякденного до надмірного.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...