Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створити затишний оазис просто неба

Як створити затишний оазис просто неба

Наші відкриті території є продовженням нашого дому, і після довгої зими, проведеної вдома, настав час прикрасити ці простори! У нас є поради та підказки, як вдихнути нове життя у ваш балкон або веранду.

Почніть з чистої дошки

Навіть якщо ви плануєте використовувати свій зовнішній простір роками так само, як і раніше, ми рекомендуємо почати заново. Якщо є можливість, повністю звільніть простір від меблів та інших предметів, щоб полегшити ретельне глибоке прибирання.

Коли ваш чистий аркуш стане чистим, настав час переходити до наступного кроку!

Переосмисліть свій простір

Знайдіть час, щоб дослідити свій порожній простір. Подумайте про те, як ви хочете його використовувати, які речі зроблять його функціональним і як трафік природно протікає через простір.

Встановіть тон

Тепер, коли ваш простір функціональний, настав час надати йому характеру! Розміщення акцентів у декорі – це чудовий спосіб щороку вносити свіжий стиль і нові кольори.

Втілити це в життя

Ми залишили найкраще наостанок — давайте поговоримо про рослини! Ми вважаємо, що розміщення красивих рослин у вашому просторі є єдиним найбільш вражаючим елементом, який допоможе йому оживити. Ніжні квіти, сміливі квіти та яскраве листя можуть зайняти простір від повсякденного до надмірного.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...