Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створити затишний оазис просто неба

Як створити затишний оазис просто неба

Наші відкриті території є продовженням нашого дому, і після довгої зими, проведеної вдома, настав час прикрасити ці простори! У нас є поради та підказки, як вдихнути нове життя у ваш балкон або веранду.

Почніть з чистої дошки

Навіть якщо ви плануєте використовувати свій зовнішній простір роками так само, як і раніше, ми рекомендуємо почати заново. Якщо є можливість, повністю звільніть простір від меблів та інших предметів, щоб полегшити ретельне глибоке прибирання.

Коли ваш чистий аркуш стане чистим, настав час переходити до наступного кроку!

Переосмисліть свій простір

Знайдіть час, щоб дослідити свій порожній простір. Подумайте про те, як ви хочете його використовувати, які речі зроблять його функціональним і як трафік природно протікає через простір.

Встановіть тон

Тепер, коли ваш простір функціональний, настав час надати йому характеру! Розміщення акцентів у декорі – це чудовий спосіб щороку вносити свіжий стиль і нові кольори.

Втілити це в життя

Ми залишили найкраще наостанок — давайте поговоримо про рослини! Ми вважаємо, що розміщення красивих рослин у вашому просторі є єдиним найбільш вражаючим елементом, який допоможе йому оживити. Ніжні квіти, сміливі квіти та яскраве листя можуть зайняти простір від повсякденного до надмірного.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...