Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створити успішний квітник

Як створити успішний квітник

Гарний квітник є свідченням пристрасного садівника, і він демонструє ваш ентузіазм, знання та досвід садівника. Садівництво – це як мистецтво. Ви можете налаштувати будь-що відповідно до своїх уподобань, будь то колір чи форма. Важливо доглядати за всіма квітами відповідно до їхніх унікальних вимог. Одними з критичних вимог до квітів є розташування, спосіб вирощування, тривалість життя.

Насамперед

Підготовка землі – найважливіший етап. Необхідно перевірити кислотність ґрунту, щоб можна було відкоригувати добрива та хімікати. Тепер ви можете знайти найкращі рослини, які відповідають вашим вимогам, а також сезонним змінам. Квіти тендітні, тому потрібно подбати про те, щоб ділянка, на якій ви хочете створити свій сад, була трохи далі від доріжок.

Вибирайте багаторічні квіти

Більшість квітів – багаторічники, їх можна вирощувати цілий рік. Деякі з цих квітів - петунія, братки, імпатієнс і чорнобривці. Коли у вашому саду є багаторічні квіти, ви побачите, що з часом ваш сад стає кращим. Ви можете запитати свого флориста по телефону про ідеальні багаторічні квіти для посадки у своєму саду та поради щодо догляду за квітами. Деякі багаторічники потрібно посадити, а деякі – самосів. У міру розвитку вашого досвіду та знань ваш сад буде найкращим у місті з самосівними багаторічними квітами.

Перевірте розмір квіткової рослини

Створюючи сад своєї мрії, важливо знати, як росте рослина. Таким чином, коли ваші багаторічні квіти повністю виростуть, вони не впливатимуть на інші рослини та квіти навколо них. Для доріжок вам знадобляться квіти, які можуть рости в місцях з інтенсивним рухом людей.

Виберіть додаткові квіти

Важливо знати час цвітіння квітів, які ви хочете додати у свій сад. Це дозволить вам насолоджуватися прекрасним квітником протягом усього року. Ви також можете посадити ці квіти в тому самому саду, щоб створити блискучий кольоровий фон із червоними, рожевими, білими, фіолетовими квітами з ароматичним злиттям.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...