Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як створити успішний квітник

Як створити успішний квітник

Гарний квітник є свідченням пристрасного садівника, і він демонструє ваш ентузіазм, знання та досвід садівника. Садівництво – це як мистецтво. Ви можете налаштувати будь-що відповідно до своїх уподобань, будь то колір чи форма. Важливо доглядати за всіма квітами відповідно до їхніх унікальних вимог. Одними з критичних вимог до квітів є розташування, спосіб вирощування, тривалість життя.

Насамперед

Підготовка землі – найважливіший етап. Необхідно перевірити кислотність ґрунту, щоб можна було відкоригувати добрива та хімікати. Тепер ви можете знайти найкращі рослини, які відповідають вашим вимогам, а також сезонним змінам. Квіти тендітні, тому потрібно подбати про те, щоб ділянка, на якій ви хочете створити свій сад, була трохи далі від доріжок.

Вибирайте багаторічні квіти

Більшість квітів – багаторічники, їх можна вирощувати цілий рік. Деякі з цих квітів - петунія, братки, імпатієнс і чорнобривці. Коли у вашому саду є багаторічні квіти, ви побачите, що з часом ваш сад стає кращим. Ви можете запитати свого флориста по телефону про ідеальні багаторічні квіти для посадки у своєму саду та поради щодо догляду за квітами. Деякі багаторічники потрібно посадити, а деякі – самосів. У міру розвитку вашого досвіду та знань ваш сад буде найкращим у місті з самосівними багаторічними квітами.

Перевірте розмір квіткової рослини

Створюючи сад своєї мрії, важливо знати, як росте рослина. Таким чином, коли ваші багаторічні квіти повністю виростуть, вони не впливатимуть на інші рослини та квіти навколо них. Для доріжок вам знадобляться квіти, які можуть рости в місцях з інтенсивним рухом людей.

Виберіть додаткові квіти

Важливо знати час цвітіння квітів, які ви хочете додати у свій сад. Це дозволить вам насолоджуватися прекрасним квітником протягом усього року. Ви також можете посадити ці квіти в тому самому саду, щоб створити блискучий кольоровий фон із червоними, рожевими, білими, фіолетовими квітами з ароматичним злиттям.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...