Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як сіяти дрібне насіння

Як сіяти дрібне насіння

Деякі рослини, такі як стрептокарпуси, примули витривалі та бегонія, дають дуже дрібне насіння, майже схоже на пил. У природі ці рослини покладаються на виробництво великої кількості насіння, щоб підвищити свої шанси на виживання, але ми, як садівники, часто маємо лише кілька цих насіння, тому важливо дати їм найкращий шанс, коли ви їх сієте.

Правильно підготуйте місце для посіву насіння

Людина розпилює лоток для насіння

Завжди висівайте в чистому, сухому місці без протягів. Перш ніж почати, переконайтеся, що у вас усе підготовлено, щоб зменшити ризик випадкової втрати чи розсипання насіння. Використовуйте ретельно чисті лотки для насіння та свіжий компост для насіння.

Також доцільно полити лоток для насіння перед посівом, тому що полив після посіву може вибити насіння та змити їх під поверхню компосту. Вода, що зберігається, часто містить спори грибків, які можуть вбити вашу розсаду, тому завжди використовуйте свіжу воду з-під крана, а не з водопроводу.

Як правильно відкривати упаковування з дрібним насінням

Primula veris від Thompson & Morgan

Будьте дуже обережні, відкриваючи пакети з дрібним насінням. Я вважаю, що таке маленьке насіння має тенденцію прилипати до клею, який склеює пакет! Відкрийте пакунок на аркуші чистого білого паперу. Коли ви відірвете верхню частину пакунка, не викидайте його, доки не розірвете обидві сторони й обережно видалите з клею будь-який пил, як частинки. Потім відкрийте інші три сторони пакета, що залишився, і перевірте, чи немає пилу, як насіння.

Як сіяти дрібне насіння

Людина використовує зубочистку, щоб посіяти дрібне насіння

Ви можете обережно нанести насіння на поверхню компосту або змочити кінчик зубочистки та використати його, щоб підняти кожне насіння та покласти його на компост. Спробуйте посіяти їх рівномірно по всій поверхні компосту. Якщо у вас є більша кількість дрібного насіння, краще змішати з ним трохи дрібного сухого сріблястого піску. Це допоможе вам досягти рівномірного висіву по всій поверхні компосту, полегшуючи роботу з насінням і показуючи вам, де саме ви посіяли.

Не засипайте насіння компостом після посіву, оскільки це заховає дрібне насіння та зменшить схожість. Використовуйте чистий сухий дерев’яний прес, щоб обережно втиснути насіння в поверхню компосту, щоб забезпечити хороший контакт. Накрийте лоток для насіння склом або харчовою плівкою, щоб підтримувати постійну вологість і температуру, або помістіть їх у пропагатор з підігрівом, якщо він є.

Наступні кроки — пророщування дрібного насіння

Запорошення компосту зі свіжопосіяного насіння

Поки вони проростають, важливо не допускати висихання поверхні компосту. Намагайтеся збризкувати поверхню щодня. Після того, як вони проростуть, горщик слід відкрити. Пам’ятайте, що вони росли в захищеному середовищі, тому вам потрібно буде поступово протягом кількох днів знімати скло або харчову плівку, щоб вони звикли до нормальної кімнатної температури та вологості. Вирощуйте їх у світлому теплому місці, але переконайтеся, що вони затінені від сильних прямих сонячних променів, оскільки вони можуть обпектися та висохнути.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...