Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як садити восени

Як садити восени

 

Прохолодна погода прекрасна, тому що дозволяє легко працювати. Однак, щоб використовувати осінь для посадки овочів, вам потрібно вибирати овочі (і інші рослини, які ви хочете вирощувати), які здатні витримувати більш низькі температури.

Для компенсації дефіцит елементів живлення в ґрунті для активного росту навесні потрібно використовувати добриво для осіннього внесення.

Не варто боятися осінньої посадки. Деякі люди вважають це буденністю і заявляють, що їм складно знайти кращий час для посадки. Тому, вам не потрібно турбуватися або сумніватися: насправді є дуже корисні поради про те, коли найкраще садити овочі восени.

Ось кілька основних правил осінньої посадки, які зроблять все для вас простішим, не кажучи вже про приємності:

 

Тестування і поліпшення вашого грунту

Перед тим, як почати, дуже важливо перевірити pH вашої грунту на кислотність, щоб вирішити, чи підходить ваш грунт для посадки чи ні. Цей тест можна провести недорого, так що в нього буде не так вже й багато вкладень.

Цей тест - важливий перший крок, який вам потрібно зробити, щоб підготувати город  до осені. Це гарантує, що ваші інвестиції будуть повернуті у вигляді красивого городу, повного здорових рослин. Знову ж, тестування коштує недорого: вам потрібно буде витратити не більше 30 грн. Однак не пропускайте цей крок, тому що він може виявитися дуже цінним при підготовці вашого городу. Тест гарантує, що ваші рослини краще відреагують на осінню посадку. Це також дозволить вам управляти своїм садом, якщо ви хочете підготувати його для вирощування інших видів овочів.

Майте на увазі, що в разі несприятливого результату pH вам необхідно внести зміни в свій город. Це може бути проблематично, але життєво важливо виконувати це, щоб виростити міцні і корисні овочі. Проконсультуйтеся з професіоналами, якщо ви не знаєте, як поліпшити свій грунт.

 

Вибір рослин для вирощування восени

Після того, як ви перевірили ґрунт і внесли всі необхідні поліпшення, саме час вирішити, які рослини ви хочете вирощувати. Багато овочів відмінно підходять для осінньої посадки, але ви можете виростити інші види рослин.

У разі сумнівів пошукайте інформацію про те, які рослини можна посадити восени, щоб переконатися, що ви на правильному шляху.

Майте на увазі, що більшість овочів, навіть ті, які ви вважаєте весняними, можна висаджувати восени. Більшість рослин які ви зазвичай вирощуєте навесні ви з успіхом зможете виростити восени.

 

Кращий час для посадки

Щоб вибрати найкращий час для осінньої посадки, важливо знати дату перших заморозків у вашому районі. Врахуйте, що дата перших заморозків сильно розрізняється залежно від вашого регіону. Подивіться календар і прогноз погоди, щоб знайти цю дату. Як тільки у ви знайдете дату, коли будуть перші заморозки, рахуйте в зворотному порядку, щоб знайти кращий час для посадки овочів.

Наприклад, якщо у рослини, яку ви хочете виростити, час дозрівання становить 50 днів (приблизно 7 тижнів), ви повинні вести зворотний відлік, використовуючи це число. Не забудьте додати ще один або два тижні, щоб знайти найбільш ранню відповідну дату посадки.

Майте на увазі, що ймовірність того, що перші заморозки наступлять раніше звичайних середніх значень, становить близько 50 відсотків. Ви повинні бути готові до такої можливості. У більшості районів середина-кінець жовтня - це середній діапазон перших осінніх заморозків.

Також майте на увазі, що заморозки можуть бути різними:

Легке заморозки (це норма). Температура падає між -1 - 0 ° C. Це знищить ніжні рослини, але більш сильні рослини виживуть.

Помірне замерзання. Це температура між -4 - -2 ° C. Це вплине на більшу частину рослинності, особливо на квіти.

Сильний мороз. Це жахливе заморожування відбувається при температурі -5 ° C і нижче. Така заморозка знищить будь-які рослини.

Це основна інформація, яку ви повинні знати про осінню посадку. Просто дотримуйтеся основ, вибирайте хороші рослини і стежте за погодою, щоб домогтися найкращих результатів з осінніми овочами. Це кращий спосіб забезпечити здоровий сад з сильними пишними рослинами.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...