Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як розмножити розмарин живцями

Як розмножити розмарин живцями

 

Розмарин - відмінна рослина, яку можна вирощувати в будинку або в саду. Його часто вирощують в горщиках або у вигляді невеликого куща, але цілком можливо виростити повноцынний живопліт з розмарину. Ви можете домогтися цього, купивши багато рослин розмарину, або ви можете розмножити свої власні рослини.

Через кілька років у вас повинна вийти гарна огорожа.

Розмноження - кращий спосіб, тому що він дає вам більше контролю. Ви можете використовувати цей метод, навіть якщо вашою метою не є створення живоплоту. Завжди корисно знати, як правильно розмножувати розмарин.

 

Розмноження розмарину

Розмножувати розмарин живцями на подив легко і просто. Це дає вам повний контроль і економить гроші. Найголовніше, це посприяє появі сильних і здорових рослин, які ви зможете вирощувати у своєму саду.

 

Щоб розмножити розмарин, виконайте наступні прості дії:

 

Візьміть живці з сильної, здорової рослини. Переконайтеся, що живці не дуже дерев'янисті, інакше весь процес займе набагато більше часу.

Коли у вас є живець, відірвіть листя як мінімум на третину від стебла.

Обробіть живець гормоном вкорінення. Цей крок можна пропустити, але це прискорить весь процес і може призвести до появи більш сильних рослин. Занурте кінчики живців розмарину в розчин добрива Чистий лист для укорінення.

Покладіть держак в стакан з водою і поставте на сонячне місце. Підвіконня - гарне місце. Обов'язково міняйте воду кожні 4-5 днів.

Через кілька тижнів ви повинні побачити корені, що виходять з нижньої частини живця. Може здатися, що це займе вічність, але просто наберіться терпіння, і це станеться. Коріння може почати проявлятися раніше, якщо живець лежить на дні банки і не плаває.

Після того, як живці зростять міцну кореневу мережу, можна сміливо садити їх в горщики. Слідкуйте за ними і за їх прогресом. З них мають вирости міцні і здорові рослини.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...