Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як розмножити розмарин живцями

Як розмножити розмарин живцями

 

Розмарин - відмінна рослина, яку можна вирощувати в будинку або в саду. Його часто вирощують в горщиках або у вигляді невеликого куща, але цілком можливо виростити повноцынний живопліт з розмарину. Ви можете домогтися цього, купивши багато рослин розмарину, або ви можете розмножити свої власні рослини.

Через кілька років у вас повинна вийти гарна огорожа.

Розмноження - кращий спосіб, тому що він дає вам більше контролю. Ви можете використовувати цей метод, навіть якщо вашою метою не є створення живоплоту. Завжди корисно знати, як правильно розмножувати розмарин.

 

Розмноження розмарину

Розмножувати розмарин живцями на подив легко і просто. Це дає вам повний контроль і економить гроші. Найголовніше, це посприяє появі сильних і здорових рослин, які ви зможете вирощувати у своєму саду.

 

Щоб розмножити розмарин, виконайте наступні прості дії:

 

Візьміть живці з сильної, здорової рослини. Переконайтеся, що живці не дуже дерев'янисті, інакше весь процес займе набагато більше часу.

Коли у вас є живець, відірвіть листя як мінімум на третину від стебла.

Обробіть живець гормоном вкорінення. Цей крок можна пропустити, але це прискорить весь процес і може призвести до появи більш сильних рослин. Занурте кінчики живців розмарину в розчин добрива Чистий лист для укорінення.

Покладіть держак в стакан з водою і поставте на сонячне місце. Підвіконня - гарне місце. Обов'язково міняйте воду кожні 4-5 днів.

Через кілька тижнів ви повинні побачити корені, що виходять з нижньої частини живця. Може здатися, що це займе вічність, але просто наберіться терпіння, і це станеться. Коріння може почати проявлятися раніше, якщо живець лежить на дні банки і не плаває.

Після того, як живці зростять міцну кореневу мережу, можна сміливо садити їх в горщики. Слідкуйте за ними і за їх прогресом. З них мають вирости міцні і здорові рослини.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...