Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як правильно економити на поливі

Як правильно економити на поливі

 

Незалежно від того, що ви вирощуєте, - овочі, ягоди, фрукти або ж різноманітні квіти, щоб прикрасити свій задній двір, веранду або балкон, ви, можливо, помітили, що жага ваших рослин збільшується з настанням літа - як і ваш рахунок за воду. Однак є кілька простих способів зменшити рахунок за воду, наприклад, мінімізувавши втрату води і вибравши стійкі до посухи рослини.

Мульчуйте, щоб зберегти вологу в ґрунті

Мульчування, будь то деревні друзки, скошена трава, солома або суміш органічних матеріалів, служить багатьом цілям в вашому саду. Мульча допоможе запобігти проростанню бур'янів, які конкурують за ті ж поживні речовини, що і ваші рослини. У той же час вона може захистити коріння рослин від екстремально високих або низьких температур.  До того ж, мульча також утворює захисний шар, що запобігає занадто швидкому висиханню грунту.

Додайте побільше компосту

Компост - це багатий органічний матеріал, який забезпечує безліч переваг для саду, наприклад збагачує грунт поживними речовинами. Компост також грає важливу роль в утриманні води в грунті, а також в запобіганні затвердіння верхнього шару грунту і утворенню кірки.

Правильно вносьте добрива

Абсолютно всі рослини протягом вегетаційного періоду потребують поживних речовин. З часом грунт виснажується, і там де колись без будь якого догляду виростали пишні п`янкі букети з часом можуть припинити рости будь-які рослинки крім бур`янів. Тому пам`ятайте - додавати добрива - дуже важливо. І не менш важливо, робити це правильно і відповідно інструкції. На всіх наших товарах завжди є чіткі інструкції та рекомендації. А для більш детальної та повної інформації слідкуйте за нашими публікаціями.

Поливайте вчасно

В особливо завантажені дні ви можете забути полити, поки не помітите, що ваші рослини починають в'янути. Найкраще поливати вранці. При поливі за допомогою спринклерного зрошувача або іншого пристрою найкраще поливати вранці, щоб листя встигло висохнути до вечора і запобігти грибковим та бактеріальним проблемам.

Поливати вранці буває складно, особливо в будні та робочі дні, тому, якщо вам зручніше ввечері - поливайте. Але в такому випадку, поливайте тільки кореневу зону.

Виберіть систему поливу

Наявність надійної системи поливу може бути простим способом забезпечити ваш сад необхідною водою, не турбуючись про те, чи є у вас в розкладі достатньо часу, щоб дістати садовий шланг. Існують різні стилі і типи систем поливу, наприклад розбризкувачі або трубки, які необхідно розмістити навколо рослин.

Мікрозрошення включає використання невеликого обсягу води шляхом розпилення, крапельного, підповерхневого і барботажного зрошення. Під «крапельним зрошенням» мається на увазі процес, при якому маленькі крапельки води виділяються біля основи рослини. Крапельне зрошення - один з найбільш ефективних методів поливу ваших рослин, тому що вода прямує безпосередньо до коренів і знижується рівень випаровування. До переваг мікрозрошення відноситься також зниження витрат води, ерозії грунту і росту бур'янів.

Поливайте глибше, але рідше

Те, як ви поливаєте сад, також може вплинути на те, як часто потрібно буде поливати ваші рослини, перш ніж вони зів'януть. Метод, названий глибоким поливом, включає в себе повільний полив рослин протягом приблизно 15 хвилин замість того, щоб тримати насадку на повному ходу і робити швидкий прохід. При поливі вода повинна опускатися на кілька сантиметрів нижче, ніж коріння вашої рослини. Це сприяє глибокому росту кореневої системи, при якому грунт буде мати тенденцію висихати повільніше.

Полив таким чином може займати різний час, тому що є багато змінних. Наприклад, тривалість поливу буде залежати від рослин, які ви вирощуєте, сезону, температури, кількості води, яка забезпечується природою, і вашого типу грунту.

Вибирайте посухостійкі рослини

Не дивно, що не всім рослинам потрібна однакова кількість води. Коли ви дізнаєтеся, які рослини добре ростуть у вашому регіоні, це допоможе зрозуміти, чи буде ваш сад постійно відчувати спрагу або, чи можна буде обходитися без поливу протягом тривалого періоду часу.

Місцеві рослини - завжди хороший вибір, тому що у них буде мінімальна потреба в поливі, якщо взагалі буде. Інший варіант - пошукати певні види, яким потрібно мало води. Вибирайте декоративні рослини, які визначені як «маловодні» або «стійкі до посухи». Знання того, як багато або мало води необхідно кожній рослині для росту, може мати величезне значення для їх росту, а також для вашого рахунку за воду.

Збирайте дощову воду

Ще один варіант, який слід розглянути, - встановити систему збору дощової води, яка дозволяє збирати дощову воду з даху і водостоків. Потім дощова вода зберігається в бочці або контейнері для використання в періоди невеликої кількості опадів або їх відсутності. Збір дощової води - хороша ідея, тому що це безкоштовне і чисте джерело води. Оскільки дощ падає прямо з неба, не проходячи через труби або системи фільтрації, в ньому немає доданого хлору, що робить його ідеальним для ваших рослин.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...