Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як повторно використати кавову гущу для удобрення кімнатних рослин

Як повторно використати кавову гущу для удобрення кімнатних рослин

Якщо ви любите каву або живете з кимось, швидше за все, ви знайомі з кавовою гущею. Але чи знаєте ви, що можете повторно використати це звичайне кухонне сміття? Кавова гуща може містити поживні речовини та мікроелементи, такі як азот, калій, магній, кальцій та інші мікроелементи. Переробка старої кавової гущі – це простий спосіб удобрити рослини та допомогти зменшити кількість побутових відходів.

 

1. Вибирайте використану кавову гущу замість свіжої.

Є два типи гущі, яку слід використовувати для ваших рослин: свіжа кавова гуща або використана кавова гуща. Свіжа гуща – це подрібнені кавові зерна, які ще не використовували для варіння кави, тоді як використана кавова гуща – це те, що залишилося після приготування кави.

Якщо ви плануєте використовувати кавову гущу для удобрення кімнатних рослин, ми рекомендуємо використовувати використану кавову гущу. Це пояснюється тим, що свіжа гуща може мати високий вміст кислоти та кофеїну, що може мати негативний вплив на ваші кімнатні рослини. Є декілька рослин, яким корисно використовувати свіжу землю, зокрема кислотолюбиві гортензії, рододендрони, азалії, конвалія, чорниця, морква та редис, але, як правило, більшість звичайних кімнатних рослин віддають перевагу низькій або повній відсутності кислотності.

 

2. Додайте використану кавову гущу до компосту.

В Інтернеті є багато суперечливої інформації про те, як переробити використану кавову гущу на добриво. Найпоширенішим методом, який ми також рекомендуємо як найкращий для ваших рослин, є додавання використаної землі до компосту.

Для початку додайте використану кавову гущу до компостної купи, яка зазвичай складається зі шкірки овочів, шкірки фруктів та інших видів природних відходів. Коли ваш компост буде готовий, змішайте його невелику кількість із землею для горщиків і розподіліть між рослинами.

Залежно від того, що було у вашій компостній суміші, будьте обережні з тим, скільки компосту ви використовуєте. Надмірна кількість компосту або кавової гущі може призвести до опіків листя та токсичності поживних речовин. Так само, як і з магазинними добривами, трохи має велике значення. Компост наповнений насиченою органічною речовиною та природним чином утримує воду, тож ви не лише захочете пам’ятати про те, яку кількість ґрунту ви додаєте в горщик, а й про те, як часто ви поливаєте рослину в горщику. . Якщо ви бажаєте додавати компост у свій горщиковий ґрунт для отримання поживних речовин, подумайте також про додавання грубого піску або перліту до горщикової суміші, щоб зменшити ризик надмірного зволоження.

 

3. Або створіть рідке добриво з використаної кавової гущі.

Якщо ви не компостуєте вдома, замість цього можна створити рідке добриво з використаної кавової гущі. Ключ до використання використаної кавової гущі як рідкого добрива – це розведення! Надто багато хорошого можливо, особливо для рослин у горщиках у контейнерах. Ми рекомендуємо використовувати приблизно чайну ложку кавової гущі на галон води.

Дайте суміші кавової гущі та води настоятися кілька ночей, періодично помішуючи, потім процідіть рідину через марлю. Рідину, що залишилася, можна використовувати для поливу та обережного удобрення кімнатних рослин.

 

4. Якщо ви посипаєте використану гущу поверх ґрунту, робіть це помірно.

Ще один спосіб переробити залишки використаної кавової гущі — посипати нею ґрунт для горщиків. Якщо ви плануєте випробувати цей метод, робіть це помірно. Уникайте створення товстого шару. Використана (і свіжа) земля може злипатися разом і створювати перешкоду для проникнення води та циркуляції повітря.

 

5. Не забувайте про інші поживні речовини, які можуть знадобитися вашим рослинам.

Повторне використання використаної кавової гущі — це цікавий і безкоштовний спосіб удобрення ваших кімнатних рослин, однак він, швидше за все, не забезпечить ваші рослини всіма необхідними поживними речовинами. Ви можете додати додаткові поживні речовини, використовуючи готове добриво для кімнатних рослин або пересаджуючи рослину свіжою сумішшю.

 

6. Утилізуйте використану кавову гущу іншими способами.

Можливо, ви захочете перевірити підгодівлю рослин із використаною кавовою гущею та без неї. Якщо ви не отримуєте результатів, на які сподівалися, пропустіть підстави. Натомість ви можете переробити використану кавову гущу, щоб створити натуральний очищаючий скраб або засіб для відлущування шкіри.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...