Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як посіяти насіння у відкритому ґрунт

Як посіяти насіння у відкритому ґрунт

Весняно-літнє тепло дозволяє висіват насіння овочів у ґрунт. Тут вони швидко проростуть, щоб отримати врожай, яким можна насолоджуватися цього сезону.

Спробуйте легкі у вирощуванні салати, такі як редис, ріпчаста цибуля та салатник. Ви також можете використовувати цю техніку, щоб вирощувати квітучі багаторічники та дворічні рослини, а також витривалі однорічники, щоб прикрасити ваші грядки та бордюри. Сійте в чистий від бур’янів ґрунт, який був перекопаний, роздвоєний і згріблений, щоб створити дрібну структуру поверхні або «обробку».

 

Крок 1

Зробіть неглибоку канавку або «свердліть» у підготовленому ґрунті за допомогою кельми або бамбукової тростини. Використовуйте відрізок деревини, щоб створити прямі свердла. Як правило, чим менше насіння, тим дрібнішою повинна бути сівалка, але дотримуйтесь інструкцій на упаковці насіння.

66889-2

Крок 2

Посійте насіння вздовж сівалки в місці, запропонованому на упаковці насіння. Дрібне насіння можна прорідити, якщо ви все-таки посіяли його занадто густо.

66887-2

Крок 3

Проштовхніть ґрунт з обох боків сівалки, щоб покрити насіння, розбиваючи будь-які великі грудки ґрунту під час руху. Погладьте поверхню ґрунту, щоб злегка закріпити її на місці.

66885-2

Крок 4

Злийте воду вздовж сівалки за допомогою лійки або шланга, щоб ґрунт осів. Підтримуйте ґрунт у вологому стані, коли насіння проростає та приживається, видаляючи будь-які бур’яни, які з’являються.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...