Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як покращити ґрунт у саду

Як покращити ґрунт у саду

Є кроки, які ви можете вжити, щоб покращити свій ґрунт і отримати найкращу продуктивність своїх рослин, незалежно від того, чи ви садите на глині, мулі чи піску. Додавання компосту, гною або інших органічних речовин може допомогти, як і мульча.

Як поліпшити ґрунт

Деякі рослини добре пристосовані до вирощування на певних типах ґрунту, хоча навіть цим рослинам може бути важко впоратися, якщо ваш ґрунт занадто ущільнений або занадто легкий. Найкращий спосіб покращити будь-який тип ґрунту – це щорічно вносити велику кількість органічних речовин.

Як поліпшити глинисті ґрунти

Підняті грядки в саду

Як поліпшити замулені ґрунти

Вбирання органічної речовини для допомоги ґрунту

Як поліпшити піщані ґрунти

Мульча і гравій в піщаному ґрунті

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...