Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як покращити ґрунт у саду

Як покращити ґрунт у саду

Є кроки, які ви можете вжити, щоб покращити свій ґрунт і отримати найкращу продуктивність своїх рослин, незалежно від того, чи ви садите на глині, мулі чи піску. Додавання компосту, гною або інших органічних речовин може допомогти, як і мульча.

Як поліпшити ґрунт

Деякі рослини добре пристосовані до вирощування на певних типах ґрунту, хоча навіть цим рослинам може бути важко впоратися, якщо ваш ґрунт занадто ущільнений або занадто легкий. Найкращий спосіб покращити будь-який тип ґрунту – це щорічно вносити велику кількість органічних речовин.

Як поліпшити глинисті ґрунти

Підняті грядки в саду

Як поліпшити замулені ґрунти

Вбирання органічної речовини для допомоги ґрунту

Як поліпшити піщані ґрунти

Мульча і гравій в піщаному ґрунті

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...