Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як подовжити цвітіння орхідеї

Як подовжити цвітіння орхідеї

Пластиковий горщик

Важливо, щоб орхідеї знаходилися в прозорому пластиковому горщику. Це тому, що воно дозволяє світлу проникати в коріння, що імітує природне середовище існування орхідей. Ви можете поставити прозорий пластиковий горщик всередину декоративного керамічного горщика, але важливо, щоб керамічний горщик був трохи більшим за пластиковий, щоб потік повітря міг досягати коренів орхідеї.

 

Світло

Найкраще орхідеї будуть цвісти, якщо їх помістити в тепле місце з деякою кількістю світла. Однак вони не люблять перебувати під прямими сонячними променями, оскільки вони можуть обпалити їх листя. Кажуть, що підвіконня зі сходу на південь є ідеальним місцем для орхідеї, щоб отримати потрібну кількість світла.

 

Полив

Однією з найпоширеніших проблем, з якими люди стикаються під час догляду за орхідеєю, є надмірний полив. Орхідеї не потрібно багато води, і саме тут багато людей можуть помилитися, оскільки занадто багато води означає, що коріння стає занадто м’яким і мокрим.

Добриво серії Успіх для орхідей чудово підходить для підживлення під час поливання 2-3 рази на місяць, це збалансоване мінеральне добриво, багате на мікроелементи та бурштинову кислоту не змусить довго чекати на результат.

 

Продовження терміну служби та пересадка

Квіти повинні бути мертвими, коли вони відмирають. Коли всі квіти зникнуть, відріжте стебло до самого кореня, трохи вище видимого з’єднання.

Орхідеї не потребують регулярного пересаджування, але, можливо, лише кожні 2 роки. Орхідею потрібно пересадити, коли всі коріння виглядають ущільненими. Пересаджувати орхідею в горщик найкраще навесні. Щоб пересадити в горщик, вам потрібен ще один прозорий горщик, який приблизно на декілька сантиметрів більший за оригінальний, і трохи суміші для орхідей. Пересаджувати орхідею в горщик просто, тому що все, що ви робите, це переймаєте орхідею з оригінального горщика у більший горщик, на дні якого є трохи суміші для горщиків. Коли орхідея опиниться в горщику, наповніть стінки горщикової сумішшю та постукайте горщик, щоб компост осів.

 

За умови дотримання цих основних факторів догляд за орхідеєю стає надзвичайно простим і забезпечує чудові, довговічні квіти.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...