Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як подовжити цвітіння орхідеї

Як подовжити цвітіння орхідеї

Пластиковий горщик

Важливо, щоб орхідеї знаходилися в прозорому пластиковому горщику. Це тому, що воно дозволяє світлу проникати в коріння, що імітує природне середовище існування орхідей. Ви можете поставити прозорий пластиковий горщик всередину декоративного керамічного горщика, але важливо, щоб керамічний горщик був трохи більшим за пластиковий, щоб потік повітря міг досягати коренів орхідеї.

 

Світло

Найкраще орхідеї будуть цвісти, якщо їх помістити в тепле місце з деякою кількістю світла. Однак вони не люблять перебувати під прямими сонячними променями, оскільки вони можуть обпалити їх листя. Кажуть, що підвіконня зі сходу на південь є ідеальним місцем для орхідеї, щоб отримати потрібну кількість світла.

 

Полив

Однією з найпоширеніших проблем, з якими люди стикаються під час догляду за орхідеєю, є надмірний полив. Орхідеї не потрібно багато води, і саме тут багато людей можуть помилитися, оскільки занадто багато води означає, що коріння стає занадто м’яким і мокрим.

Добриво серії Успіх для орхідей чудово підходить для підживлення під час поливання 2-3 рази на місяць, це збалансоване мінеральне добриво, багате на мікроелементи та бурштинову кислоту не змусить довго чекати на результат.

 

Продовження терміну служби та пересадка

Квіти повинні бути мертвими, коли вони відмирають. Коли всі квіти зникнуть, відріжте стебло до самого кореня, трохи вище видимого з’єднання.

Орхідеї не потребують регулярного пересаджування, але, можливо, лише кожні 2 роки. Орхідею потрібно пересадити, коли всі коріння виглядають ущільненими. Пересаджувати орхідею в горщик найкраще навесні. Щоб пересадити в горщик, вам потрібен ще один прозорий горщик, який приблизно на декілька сантиметрів більший за оригінальний, і трохи суміші для орхідей. Пересаджувати орхідею в горщик просто, тому що все, що ви робите, це переймаєте орхідею з оригінального горщика у більший горщик, на дні якого є трохи суміші для горщиків. Коли орхідея опиниться в горщику, наповніть стінки горщикової сумішшю та постукайте горщик, щоб компост осів.

 

За умови дотримання цих основних факторів догляд за орхідеєю стає надзвичайно простим і забезпечує чудові, довговічні квіти.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...