Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як підзарядитися цієї осені

Як підзарядитися цієї осені

Після напруженого літа перехід до осені – ідеальний час, щоб зарядитися енергією, переоцінити свої звичаї та оновити свій простір. Ось як робити уважні практики, виділяти час для догляду за собою та насолоджуватися перевагами розміщення рослин у вашому просторі.

Зробіть простір для відпочинку

Ключ до спокійного осіннього сезону – знайти час для відпочинку. Якщо ви не збираєтеся зупинятися й сповільнюєтеся, швидше за все ви й надалі почуватиметеся виснаженим і втомленим.

Відпочинок для кожного може виглядати по-різному. Це може означати згортання з гарною книгою, перегляд нового серіалу, пробіжку під свіжим осіннім повітрям або навіть догляд за кімнатними рослинами чи садом! Незалежно від того, яке ваше улюблене розслаблююче заняття, виділіть час і уникайте виконання кількох завдань одночасно, щоб ви могли занурюватися в кожну хвилину.

вітальня сцена з рослинами на журнальному столику.  ноутбук відкритий на дивані.

Оновіть свій простір

Додавання надзвичайно пишної зелені до вашого дому – найкращий спосіб створити його затишно, водночас виводячи на вулицю. Спробуйте великі деревоподібні рослини, щоб підсилити зелений фактор, як-от бамбукова пальма, райська пташка, інжир із листя скрипки або грошове дерево. Розмістіть рослини в місцях, де ви проводите найбільше часу, наприклад у вітальні чи домашньому офісі.  

Переставте свій декор

Вимкніть будь-яку застарілу енергію у вашому просторі, переставивши меблі та кімнатні рослини. Рослини на кухні чи на обідньому столі? Дій! Рослини, що висять у ванній? 100% так. Щоб отримати натхнення, перегляньте наші рекомендації щодо найкращих рослин для вашої вітальні, спальні, ванної кімнати та кухні.

Поки ви переставляєте, подумайте про незвичайні місця, де могли б жити ваші рослини. Розміщення рослин у неочікуваних місцях вашого дому може створити маленькі моменти радості, додаючи візуального інтересу до вашого простору та нагадуючи вам про необхідність зв’язатися з навколишнім середовищем.

Обов’язково пам’ятайте про вподобання вашої рослини щодо освітлення, переміщаючи її. Можливо, вам доведеться акліматизувати їх до нового місця, щоб уникнути опадання листя через раптову зміну освітлення чи середовища.

5 способів підзарядитися цієї осені |  Блумскейп

Створіть розслаблюючу процедуру догляду за рослинами

Догляд за рослинами може допомогти вам навчитися сповільнюватися та бути присутнім у даному моменті. Увімкніть заспокійливий список відтворення, запаліть свічку та пийте свій улюблений теплий напій, поки ви поливаєте, обрізаєте та удобрюєте свою родину рослин. 

Догляд за рослинами як самообслуговування

Коли ви встановлюєте свій розпорядок догляду за рослинами восени, переконайтеся, що ваші рослини підготовлені до майбутніх холодних місяців. Внесіть добриво, обріжте будь-яке старе або мертве листя та, якщо необхідно, пересадіть рослини в новий будинок. 

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...