Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як підв'язувати свої рослини

Як підв'язувати свої рослини

Підв'язування в'юнких рослин, високих багаторічних рослин, дресированих кущів і плодових кущів потрібно проводити, коли стебла стануть м'якими й гнучкими. Коли пагони швидко ростуть навесні та влітку, можливо, їх доведеться підв’язувати до опори раз на тиждень. Будьте обережні, щоб не поранити або не пошкодити стебла, зв’язавши їх занадто туго.

 
 

Крок 1

Для навчених плодових і стінових кущів підв’яжіть новий приріст, коли він досягне 10–15 см у довжину. Це утримає пагін на місці, доки деревина не розвинеться, щоб зробити його жорсткішим.

Зав'язування в троянду
 

Крок 2

Використовуючи мотузку або садовий шпагат, один або два рази щільно обмотайте його навколо опори та зав’яжіть на місці. Потім вільніше оберніть його навколо стебла та двічі зв’яжіть вузлом, щоб закріпити на місці.

Зав'язування в запашний горошок
 

Крок 3

В'юнкі рослини часто потребують вмовляння, щоб вирости вгору по опорах або в потрібному напрямку. Злегка зв’яжіть їх м’якою ниткою, щоб не поранити їх дуже ніжні стебла.

Підв'язування клематисів

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...