Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як підв'язувати свої рослини

Як підв'язувати свої рослини

Підв'язування в'юнких рослин, високих багаторічних рослин, дресированих кущів і плодових кущів потрібно проводити, коли стебла стануть м'якими й гнучкими. Коли пагони швидко ростуть навесні та влітку, можливо, їх доведеться підв’язувати до опори раз на тиждень. Будьте обережні, щоб не поранити або не пошкодити стебла, зв’язавши їх занадто туго.

 
 

Крок 1

Для навчених плодових і стінових кущів підв’яжіть новий приріст, коли він досягне 10–15 см у довжину. Це утримає пагін на місці, доки деревина не розвинеться, щоб зробити його жорсткішим.

Зав'язування в троянду
 

Крок 2

Використовуючи мотузку або садовий шпагат, один або два рази щільно обмотайте його навколо опори та зав’яжіть на місці. Потім вільніше оберніть його навколо стебла та двічі зв’яжіть вузлом, щоб закріпити на місці.

Зав'язування в запашний горошок
 

Крок 3

В'юнкі рослини часто потребують вмовляння, щоб вирости вгору по опорах або в потрібному напрямку. Злегка зв’яжіть їх м’якою ниткою, щоб не поранити їх дуже ніжні стебла.

Підв'язування клематисів

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...