Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як підв'язувати свої рослини

Як підв'язувати свої рослини

Підв'язування в'юнких рослин, високих багаторічних рослин, дресированих кущів і плодових кущів потрібно проводити, коли стебла стануть м'якими й гнучкими. Коли пагони швидко ростуть навесні та влітку, можливо, їх доведеться підв’язувати до опори раз на тиждень. Будьте обережні, щоб не поранити або не пошкодити стебла, зв’язавши їх занадто туго.

 
 

Крок 1

Для навчених плодових і стінових кущів підв’яжіть новий приріст, коли він досягне 10–15 см у довжину. Це утримає пагін на місці, доки деревина не розвинеться, щоб зробити його жорсткішим.

Зав'язування в троянду
 

Крок 2

Використовуючи мотузку або садовий шпагат, один або два рази щільно обмотайте його навколо опори та зав’яжіть на місці. Потім вільніше оберніть його навколо стебла та двічі зв’яжіть вузлом, щоб закріпити на місці.

Зав'язування в запашний горошок
 

Крок 3

В'юнкі рослини часто потребують вмовляння, щоб вирости вгору по опорах або в потрібному напрямку. Злегка зв’яжіть їх м’якою ниткою, щоб не поранити їх дуже ніжні стебла.

Підв'язування клематисів

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...