Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати і зберігати жоржини

Як вирощувати і зберігати жоржини

Жоржини — красиві, ніжні багаторічні рослини, які цвітуть з літа до осені, забезпечуючи довгий період кольорів та інтересу. Їх вирощують з бульб, які виглядають як скупчення коричневих, схожих на моркву, коренів, з’єднаних висушеним стеблом попереднього року.

 

Після цвітіння жоржини починають гнити назад у землю, а поживні речовини з рослини повертаються до бульб, які залишаються в землі протягом зими, а навесні знову починають рости. Однак, оскільки жоржини ніжні, вони не можуть надійно пережити британські зими. Можливо, вам пощастить, якщо ви живете на півдні – після зрізання стебел просто нанесіть товсту мульчу біля основи рослини, щоб захистити бульби від морозу. Але якщо ви живете на півночі або якщо у вас особливо довга холодна зима, ваші бульби жоржин можуть загнити і їх доведеться замінити.

Отже, хоча ви можете ризикнути й замінити їх, якщо вони загнили, ви можете гарантувати, що ваші жоржини переживуть зиму, викопавши їх і зберігаючи. Потім просто пересадіть їх у травні, коли мине весь ризик заморозків.

 

Як зберігати жоржини

 
 

Крок 1

Викопайте свої жоржини

Після того, як листя жоржин почне відмирати, викопайте навколо грудки та підніміть бульби виделкою, дуже обережно, щоб не пошкодити їх шипами. Струсіть стільки землі, скільки зможете. Потім за допомогою секатора зріжте стебла жоржин і закомпостуйте листя.

Зрізання листя жоржин
 

Крок 2

Бульби промити

Використовуйте шланг або відро з водою, щоб ретельно промити землю з бульб жоржин, а потім поставте бульби догори дном, щоб вони висохли.

Промивання грунту з бульб жоржин
 

Крок 3

Упакуйте бульби

Після висихання упакуйте бульби жоржин в ящик або горщик і засипте їх сухим компостом (важливо переконатися, що компост сухий, оскільки вологий компост може призвести до того, що ваші бульби загниють у складі). Ви також можете зберігати бульби жоржин у вермикуліті або загортати їх у суху газету. Після упаковки в горщики зберігайте бульби в захищеному від морозу місці, наприклад під теплицею, у сухому сараї чи гаражі.

Упаковка бульб жоржин в сухий компост
 
 

Якщо ваші жоржини знаходяться в теплому, захищеному місці на кордоні, і ви не хочете їх піднімати, додайте товстий шар мульчі для додаткової ізоляції взимку.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...