Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати і зберігати жоржини

Як вирощувати і зберігати жоржини

Жоржини — красиві, ніжні багаторічні рослини, які цвітуть з літа до осені, забезпечуючи довгий період кольорів та інтересу. Їх вирощують з бульб, які виглядають як скупчення коричневих, схожих на моркву, коренів, з’єднаних висушеним стеблом попереднього року.

 

Після цвітіння жоржини починають гнити назад у землю, а поживні речовини з рослини повертаються до бульб, які залишаються в землі протягом зими, а навесні знову починають рости. Однак, оскільки жоржини ніжні, вони не можуть надійно пережити британські зими. Можливо, вам пощастить, якщо ви живете на півдні – після зрізання стебел просто нанесіть товсту мульчу біля основи рослини, щоб захистити бульби від морозу. Але якщо ви живете на півночі або якщо у вас особливо довга холодна зима, ваші бульби жоржин можуть загнити і їх доведеться замінити.

Отже, хоча ви можете ризикнути й замінити їх, якщо вони загнили, ви можете гарантувати, що ваші жоржини переживуть зиму, викопавши їх і зберігаючи. Потім просто пересадіть їх у травні, коли мине весь ризик заморозків.

 

Як зберігати жоржини

 
 

Крок 1

Викопайте свої жоржини

Після того, як листя жоржин почне відмирати, викопайте навколо грудки та підніміть бульби виделкою, дуже обережно, щоб не пошкодити їх шипами. Струсіть стільки землі, скільки зможете. Потім за допомогою секатора зріжте стебла жоржин і закомпостуйте листя.

Зрізання листя жоржин
 

Крок 2

Бульби промити

Використовуйте шланг або відро з водою, щоб ретельно промити землю з бульб жоржин, а потім поставте бульби догори дном, щоб вони висохли.

Промивання грунту з бульб жоржин
 

Крок 3

Упакуйте бульби

Після висихання упакуйте бульби жоржин в ящик або горщик і засипте їх сухим компостом (важливо переконатися, що компост сухий, оскільки вологий компост може призвести до того, що ваші бульби загниють у складі). Ви також можете зберігати бульби жоржин у вермикуліті або загортати їх у суху газету. Після упаковки в горщики зберігайте бульби в захищеному від морозу місці, наприклад під теплицею, у сухому сараї чи гаражі.

Упаковка бульб жоржин в сухий компост
 
 

Якщо ваші жоржини знаходяться в теплому, захищеному місці на кордоні, і ви не хочете їх піднімати, додайте товстий шар мульчі для додаткової ізоляції взимку.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...