Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як вирощувати і зберігати жоржини

Як вирощувати і зберігати жоржини

Жоржини — красиві, ніжні багаторічні рослини, які цвітуть з літа до осені, забезпечуючи довгий період кольорів та інтересу. Їх вирощують з бульб, які виглядають як скупчення коричневих, схожих на моркву, коренів, з’єднаних висушеним стеблом попереднього року.

 

Після цвітіння жоржини починають гнити назад у землю, а поживні речовини з рослини повертаються до бульб, які залишаються в землі протягом зими, а навесні знову починають рости. Однак, оскільки жоржини ніжні, вони не можуть надійно пережити британські зими. Можливо, вам пощастить, якщо ви живете на півдні – після зрізання стебел просто нанесіть товсту мульчу біля основи рослини, щоб захистити бульби від морозу. Але якщо ви живете на півночі або якщо у вас особливо довга холодна зима, ваші бульби жоржин можуть загнити і їх доведеться замінити.

Отже, хоча ви можете ризикнути й замінити їх, якщо вони загнили, ви можете гарантувати, що ваші жоржини переживуть зиму, викопавши їх і зберігаючи. Потім просто пересадіть їх у травні, коли мине весь ризик заморозків.

 

Як зберігати жоржини

 
 

Крок 1

Викопайте свої жоржини

Після того, як листя жоржин почне відмирати, викопайте навколо грудки та підніміть бульби виделкою, дуже обережно, щоб не пошкодити їх шипами. Струсіть стільки землі, скільки зможете. Потім за допомогою секатора зріжте стебла жоржин і закомпостуйте листя.

Зрізання листя жоржин
 

Крок 2

Бульби промити

Використовуйте шланг або відро з водою, щоб ретельно промити землю з бульб жоржин, а потім поставте бульби догори дном, щоб вони висохли.

Промивання грунту з бульб жоржин
 

Крок 3

Упакуйте бульби

Після висихання упакуйте бульби жоржин в ящик або горщик і засипте їх сухим компостом (важливо переконатися, що компост сухий, оскільки вологий компост може призвести до того, що ваші бульби загниють у складі). Ви також можете зберігати бульби жоржин у вермикуліті або загортати їх у суху газету. Після упаковки в горщики зберігайте бульби в захищеному від морозу місці, наприклад під теплицею, у сухому сараї чи гаражі.

Упаковка бульб жоржин в сухий компост
 
 

Якщо ваші жоржини знаходяться в теплому, захищеному місці на кордоні, і ви не хочете їх піднімати, додайте товстий шар мульчі для додаткової ізоляції взимку.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...