Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як пересадити кімнатну рослину

Як пересадити кімнатну рослину

Пересадка ваших рослин може здатися складною, але ми маємо кілька порад, щоб зробити це успішним.

Перш за все: пересадка не обов’язково означає зміну поточної сівалки рослини, а радше зміну ґрунту або суміші для горщиків. Свіжий ґрунт означає нові поживні речовини. Це чудова новина, якщо вам подобається ваша поточна сівалка, але якщо ви збираєтеся придбати нову або ваша рослина помітно переросла свою нинішню посудину, це теж добре.

Вибираючи нову кашпо, намагайтеся, щоб її діаметр був не більше ніж на 5 см для настільних кашпо, і не більше ніж на 4 дюйми для підлогових кашпо. Якщо ви пересаджуєте дуже маленьку рослину, ваша нова кашпо може бути лише на дюйм більшою! Розмір нового будинку для вашої рослини важливий, тому що чим більша кашпо, тим більше води ми їй даємо. Маленька рослина + велика кашпо + багато ґрунту + багато води = випадково вбити з доброти. Ви не хочете, щоб ваша рослина плавала в ґрунті, а краще, щоб у вас було трохи додаткового місця для росту протягом наступних місяців.

 

 

Рослинам зазвичай корисно пересаджувати кожні 12-18 місяців, залежно від того, наскільки активно вони ростуть. Деякі повільні рослини, як-от кактуси, можуть роками називати один і той же горщик домом, але їм просто потрібно поповнити ґрунт. Вегетаційний період, рання весна до кінця літа, як правило, найкращий час для пересадки рослин. Оскільки ваші рослини в цей час активно ростуть, вони отримають максимум від додаткового простору та свіжих поживних речовин!

Не впевнені, чи потрібно пересаджувати рослини? Якщо ви бачите один або комбінацію цих ознак, ви знатимете, що настав час пересадити:

1. Коріння проростає крізь дренажні отвори на дні горщика або кашпо
2. Коріння штовхає рослину вгору та майже виходить із кашпо
3. Рослина росте набагато повільніше, ніж зазвичай (і це не через до періоду зимового спокою)
4. Рослина надзвичайно важка і може легко впасти
5. Суміш рослини висихає швидше, ніж раніше, що вимагає частішого поливу
6. Листя рослини більш ніж у три рази перевищує розмір поточна сівалка
7. На рослині або сівалці помітні накопичення солі та мінеральних речовин
8. Минуло більше року відтоді, як ви востаннє пересаджували свою рослину

 

 

 

Прості кроки для пересадки вашої рослини

1. Вийміть рослину з поточної кашпо або горщика для вирощування.
Поверніть рослину набік, обережно тримайте її за стебла або листя та постукайте по дну поточної посудини, доки рослина не вислизне. Можливо, вам доведеться трохи допомогти, легко потягнувши за основу стебел.

2. Розпушіть коріння
Обережно розпушіть коріння рослини руками. Ви можете обрізати будь-які ниткоподібні корені, які є дуже довгими, просто переконайтеся, що залишили більш товсті корені біля основи листя. Якщо ваша рослина прив’язана корінням — коріння ростуть у дуже вузьких колах навколо основи рослини — розв’яжіть коріння якомога краще і підріжте їх.

3. Видаліть стару суміш для горщиків.
Видаліть приблизно одну третину або більше старої суміші для горщиків, що оточує коріння рослини. У міру зростання ваша рослина видалила частину або всі поживні речовини з поточної суміші, тому ви захочете додати їй свіжу суміш для горщиків або ґрунт.

4. Додайте нову суміш для горщиків.
Насипте шар свіжого ґрунту для горщиків у порожню кашпо та утрамбуйте його, видаливши всі повітряні кишені. Якщо ваша кашпо не має дренажного отвору, покладіть на дно лавовий камінь або щось подібне (каміння, гравій тощо) перед додаванням суміші для горщиків. Мета полягає в тому, щоб створити щілини для збору додаткової води трохи далі від коренів вашої рослини. Не забудьте додати добриво в нову ґрунтосуміш.

5. Додайте свою рослину.
Помістіть свою рослину поверх свіжого шару суміші в кашпо, переконавшись, що вона розташована по центру, потім додайте більше суміші та для горщиків навколо рослини, доки вона не закріпиться. Переконайтеся, що не насипаєте занадто багато землі в кашпо: ви хочете, щоб коріння мали простір для дихання. 

6. Полийте та насолоджуйтеся.
Вирівняйте ґрунт у горщиках і добре полийте! 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...