Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як пересадити кактус та не поранитись

Як пересадити кактус та не поранитись

Отож, я розповім вам про безпечне поводження з кактусом.

Необхідні матеріали

Кактус: будь-який кактус, якому потрібен більший горщик.

Горщик: вам знадобиться на один розмір більший. Ніколи не пересаджуйте кактус в горщик занадто великого розміру, тому що кактуси дуже схильні до гниття, тому завжди використовуйте лише на один розмір більший.

Грунт для кактусів і сукулентів: переконайтеся, що у вас є добре дренований грунт для кактусів і сукулентів. Ви можете самостійно змішати грунт або використовувати магазинну суміш для кактусів.

Газета: Я не люблю використовувати рукавички, коли пересаджую кактуси, бо колючки все одно прориваються крізь них і, до того ж, часто прилипають до рукавичок, а потім опиняються в руках. Рукавички - марна трата часу та засобів. Замість цього використовуйте газету.

Покрокова інструкція

 1. Додайте трохи грунту на дно нового горщика.
 2. Зверніть шість або сім листів газети в смугу шириною близько 10 сантиметрів. Це дозволить вам зробити хороший захват при роботі з кактусом.
 3. Оберніть газету навколо кактусу, використовуйте кінці смужки як ручку і міцно візьміться за них.
 4. Легко натисніть на горщик, щоб розпушити грунт; це полегшить завдання. Ви ж не хочете висмикувати кактус.
 5. Переверніть його на бік і обережно потягніть. Якщо він не виходить, ви можете підштовхнути його через дренажні отвори внизу.
 6. Скористайтеся можливістю, і перевірте кореневу систему. Переконайтеся, що немає ніяких ознак прихованих кореневих шкідників, таких як виноградні довгоносики або кореневі борошнисті червці, до яких дуже схильні кактуси.
 7. Акуратно звільніть кореневий ком, якщо він дуже тугий. Ви можете використовувати задній кінець тупого інструменту, наприклад, задню частину ручки ложки, і обережно розбуркати кореневий ком. Це допоможе кактусу краще і швидше адаптуватися до нового грунті і горщику.
 8. Візьміться за газету і обережно помістіть кактус в новий горщик.
 9. Обережно зніміть газету з кактуса.
 10. Підтримуйте кактус газетою, щоб встановити його точно по центру нового горщика.
 11. Додайте трохи грунту з боків. Я використовую столову ложку, тому що з нею дуже легко і зручно працювати, але ви можете використовувати все, що є під рукою.
 12. Переконайтеся, що ви підсипали ґрунт з усіх боків. При цьому обережно постукайте по горщику, щоб грунт опустився на дно.
 13. Акуратно притисніть грунт, щоб він опустився на дно.
 14. Кожні 2-4 тижні використовуйте Добриво «Стимул NPK» для кактусів і сукулентів для досягнення найкращих результатів.

Що робити після того, як кактус опинився в новому горщику

Коли ви пересаджує кактус, краще не поливати його близько 10 днів. Це дозволяє корінню осісти і запобігає гниттю. При пересадці цілісність коріння природним чином порушується, тому почекайте 10 днів, щоб коріння зажило і осіло.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...