Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як пересадити кактус та не поранитись

Як пересадити кактус та не поранитись

Отож, я розповім вам про безпечне поводження з кактусом.

Необхідні матеріали

Кактус: будь-який кактус, якому потрібен більший горщик.

Горщик: вам знадобиться на один розмір більший. Ніколи не пересаджуйте кактус в горщик занадто великого розміру, тому що кактуси дуже схильні до гниття, тому завжди використовуйте лише на один розмір більший.

Грунт для кактусів і сукулентів: переконайтеся, що у вас є добре дренований грунт для кактусів і сукулентів. Ви можете самостійно змішати грунт або використовувати магазинну суміш для кактусів.

Газета: Я не люблю використовувати рукавички, коли пересаджую кактуси, бо колючки все одно прориваються крізь них і, до того ж, часто прилипають до рукавичок, а потім опиняються в руках. Рукавички - марна трата часу та засобів. Замість цього використовуйте газету.

Покрокова інструкція

  1. Додайте трохи грунту на дно нового горщика.
  2. Зверніть шість або сім листів газети в смугу шириною близько 10 сантиметрів. Це дозволить вам зробити хороший захват при роботі з кактусом.
  3. Оберніть газету навколо кактусу, використовуйте кінці смужки як ручку і міцно візьміться за них.
  4. Легко натисніть на горщик, щоб розпушити грунт; це полегшить завдання. Ви ж не хочете висмикувати кактус.
  5. Переверніть його на бік і обережно потягніть. Якщо він не виходить, ви можете підштовхнути його через дренажні отвори внизу.
  6. Скористайтеся можливістю, і перевірте кореневу систему. Переконайтеся, що немає ніяких ознак прихованих кореневих шкідників, таких як виноградні довгоносики або кореневі борошнисті червці, до яких дуже схильні кактуси.
  7. Акуратно звільніть кореневий ком, якщо він дуже тугий. Ви можете використовувати задній кінець тупого інструменту, наприклад, задню частину ручки ложки, і обережно розбуркати кореневий ком. Це допоможе кактусу краще і швидше адаптуватися до нового грунті і горщику.
  8. Візьміться за газету і обережно помістіть кактус в новий горщик.
  9. Обережно зніміть газету з кактуса.
  10. Підтримуйте кактус газетою, щоб встановити його точно по центру нового горщика.
  11. Додайте трохи грунту з боків. Я використовую столову ложку, тому що з нею дуже легко і зручно працювати, але ви можете використовувати все, що є під рукою.
  12. Переконайтеся, що ви підсипали ґрунт з усіх боків. При цьому обережно постукайте по горщику, щоб грунт опустився на дно.
  13. Акуратно притисніть грунт, щоб він опустився на дно.
  14. Кожні 2-4 тижні використовуйте Добриво «Стимул NPK» для кактусів і сукулентів для досягнення найкращих результатів.

Що робити після того, як кактус опинився в новому горщику

Коли ви пересаджує кактус, краще не поливати його близько 10 днів. Це дозволяє корінню осісти і запобігає гниттю. При пересадці цілісність коріння природним чином порушується, тому почекайте 10 днів, щоб коріння зажило і осіло.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...