Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як пересадити дерево бонсай

Як пересадити дерево бонсай

Як і для будь-якої іншої кімнатної рослини, щоб забезпечити безперервний ріст, дуже важлива регулярна пересадка. Це ключова частина догляду за деревом бонсай, і пересадка допоможе здоровому та сильному росту.

 

Коли пересаджувати?

Пересаджувати дерево бонсай не слід регулярно, а в основному тоді, коли дерево потрібно пересадити. Це може сильно відрізнятися залежно від виду бонсай, розміру оригінального горщика, віку та умов вирощування. Однак, як правило, молоді дерева потребують пересадки кожні 2 роки, тоді як старі дерева – кожні 3–5 років.

Щоб зрозуміти, коли настав час пересаджувати, головним показником є погляд на коріння. Коли коріння починає рости кореневу систему, рослина потребує пересадки. Ранньою весною перевірте коріння і вирішіть, чи потрібно йому пересаджувати. Якщо коріння все ще добре утримується в ґрунті, можна залишити пересадку до наступного року.

 

Як пересадити?

  1. Обережно вийміть дерево бонсай з горщика за допомогою гачка. Подивіться на коріння та вирішіть, чи потрібна пересадка залежно від утворення коренів.
  2. Незалежно від того, потребує рослина пересадка чи ні, видаліть старий компост паличкою. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити коріння. Також бажано обрізати занадто довге коріння.
  3. Знову ж таки, навіть якщо ви не садите рослину в новий горщик, переконайтеся, що дренажні отвори закриті сіткою. Ці шматки сітки зазвичай утримуються на місці шматком дроту.
  4. Якщо рослина бонсай потребує пересадки, виберіть відповідний горщик. Загалом горщик повинен бути такої ж висоти, як і ширина меленого кореня. Зазвичай це 1-2 третини висоти дерев.
  5. Покладіть шар ґрунту на дно горщика, перш ніж посадити рослину.  Це тому, що він містить унікальні гранули Seramis для оптимальної доступності води та поживних речовин. Він також містить деревне волокно, яке створює відкриту структуру для покращеної аерації, дренажу та управління водою.
  6. Після того, як ви помістили гарний шар середовища для вирощування в горщик, розмістіть дерево та додайте більше середовища для вирощування навколо дерева. Переконайтеся, що середовище для вирощування досягає нижнього краю горщика.
  7. Ретельно полийте дерево розчином STIMUL-NPK для кактусів, сукулентів, каланхое та бонсай, і через пару тижнів ви матимете дерево, яке чудово росте.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...