Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як пересадити дерево бонсай

Як пересадити дерево бонсай

Як і для будь-якої іншої кімнатної рослини, щоб забезпечити безперервний ріст, дуже важлива регулярна пересадка. Це ключова частина догляду за деревом бонсай, і пересадка допоможе здоровому та сильному росту.

 

Коли пересаджувати?

Пересаджувати дерево бонсай не слід регулярно, а в основному тоді, коли дерево потрібно пересадити. Це може сильно відрізнятися залежно від виду бонсай, розміру оригінального горщика, віку та умов вирощування. Однак, як правило, молоді дерева потребують пересадки кожні 2 роки, тоді як старі дерева – кожні 3–5 років.

Щоб зрозуміти, коли настав час пересаджувати, головним показником є погляд на коріння. Коли коріння починає рости кореневу систему, рослина потребує пересадки. Ранньою весною перевірте коріння і вирішіть, чи потрібно йому пересаджувати. Якщо коріння все ще добре утримується в ґрунті, можна залишити пересадку до наступного року.

 

Як пересадити?

  1. Обережно вийміть дерево бонсай з горщика за допомогою гачка. Подивіться на коріння та вирішіть, чи потрібна пересадка залежно від утворення коренів.
  2. Незалежно від того, потребує рослина пересадка чи ні, видаліть старий компост паличкою. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити коріння. Також бажано обрізати занадто довге коріння.
  3. Знову ж таки, навіть якщо ви не садите рослину в новий горщик, переконайтеся, що дренажні отвори закриті сіткою. Ці шматки сітки зазвичай утримуються на місці шматком дроту.
  4. Якщо рослина бонсай потребує пересадки, виберіть відповідний горщик. Загалом горщик повинен бути такої ж висоти, як і ширина меленого кореня. Зазвичай це 1-2 третини висоти дерев.
  5. Покладіть шар ґрунту на дно горщика, перш ніж посадити рослину.  Це тому, що він містить унікальні гранули Seramis для оптимальної доступності води та поживних речовин. Він також містить деревне волокно, яке створює відкриту структуру для покращеної аерації, дренажу та управління водою.
  6. Після того, як ви помістили гарний шар середовища для вирощування в горщик, розмістіть дерево та додайте більше середовища для вирощування навколо дерева. Переконайтеся, що середовище для вирощування досягає нижнього краю горщика.
  7. Ретельно полийте дерево розчином STIMUL-NPK для кактусів, сукулентів, каланхое та бонсай, і через пару тижнів ви матимете дерево, яке чудово росте.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...