Як перенести свої рослини в будинок на осінь і зиму
Коли літні сонячні дні позаду, і ми починаємо пристосовуватися до коротших днів і нижчих температур, настав час повернути кімнатні рослини, які ви винесли на вулицю на літо.
Якщо ви винесли свої рослини на вулицю, ви вже знаєте, що є фактори, про які слід пам’ятати, переміщуючи рослини з одного середовища в інше. Нижче ми розглянемо кроки, які ви захочете зробити, щоб переконатися, що ваші рослини залишаються щасливими та здоровими, коли ви повертаєте їх у приміщення.
5 кроків, щоб посадити рослини всередину
Перед тим, як заносити будь-які кімнатні рослини всередину, обов’язково ретельно їх огляньте. Коли рослини залишаються на відкритому повітрі, вони стають більш сприйнятливими до шкідників і хвороб, тому вам потрібно переконатися, що ви усунули ризик поширення того чи іншого на решту вашої колекції рослин. Перевірте стебла вашої рослини, верхівки та нижню частину листя, а також закутки та щілини, де вони стикаються, оскільки саме там люблять ховатися шкідники.
Якщо ви виявите, що ваша рослина має ознаки шкідників, обріжте будь-яке сильно заражене листя та обробіть рослину відповідно до шкідника. Щоб визначити, який шкідник у вас є, і дотримуватися конкретних планів лікування для кожного типу, перегляньте наш Посібник з ідентифікації шкідників рослин.
Якщо шкідників немає, але ви помітили грибкову інфекцію, видаліть будь-яке заражене листя, щоб запобігти поширенню інфекції, і стерилізуйте будь-які інструменти (секатори, ножиці тощо), які контактують з цим листям, перш ніж використовувати їх на інших кімнатних рослинах.
Будь-яке тьмяне або пошкоджене листя, яке піддалося сильному вітру або несприятливим умовам, можна обрізати з рослини, щоб покращити її зовнішній вигляд і допомогти рослині зосередити свою енергію на новому зростанні! Очищення листя також буде корисним, якщо на листі ваших рослин є тверді мінеральні відкладення, пил або сміття, які можуть перешкоджати поглинанню світла хлорофілом.
Після того, як ваші рослини оглянуто, обрізано та доглянуто, ви можете повернути їх у свій дім. Потрапивши всередину, ми рекомендуємо помістити їх на карантин на 1–2 тижні окремо від решти вашої колекції рослин. Шкідники можуть бути дуже дрібними (іноді навіть мікроскопічними), тому інколи навіть після обробки вони можуть з’являтися знову. Навіть якщо ви спочатку не помітили шкідників, їхні яйця можуть перебувати у стані спокою в горщиковій суміші та вилуплюватися в приміщенні. Ніколи не завадить очистити всі рослини, помітні шкідники чи ні, олією німу чи подібним, перш ніж перенести їх усередину.
Після того, як ваші рослини помістять на карантин і звикнуть до вашого будинку, ви повинні ще раз ретельно оглянути їх, щоб переконатися, що шкідники або хвороби не з’явилися знову. Обріжте та обробіть знову, якщо потрібно. Для рослин, які готові до використання, подумайте про оновлення суміші для горщиків і збільшення розміру кашпо, якщо потрібно.
Після того, як ваші рослини будуть очищені від карантину та виглядатимуть оновленими (і, можливо, пересадженими), ви зможете асимілювати їх у решті своїх кімнатних джунглів! Обов’язково стежте за належним доглядом, включаючи бажаний рівень освітлення та частоту поливу. Якщо ви помітили опадання листя, не лякайтеся, ваші рослини пристосовуються до слабкого освітлення в приміщенні. Якщо вам потрібне додаткове освітлення всередині, подумайте про те, щоб додати лампу для росту.
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...