Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як перекопати грядки взимку

Як перекопати грядки взимку

Перекопування ґрунту та внесення органічної речовини значно покращує його якість. Він покращує як текстуру, так і структуру ґрунту, збільшує утримання поживних речовин і сприяє дренажу, а також сприяє підвищенню рівня кисню.

 
 

Крок 1

Перекопування ґрунту на грядці
 

Якщо земля досить суха, зима — чудовий час для копання, але не допускайте замерзлого або заболоченого ґрунту.

Крок 2

Викопування акуратної траншеї
 

Викопайте акуратну траншею такої ж глибини й ширини, як лопата, повертаючи ґрунт на бік, коли рухаєтеся, розбиваючи великі грудки.

Крок 3

Внесення органіки в траншею
 

Додайте в траншею домашній компост, листову цвіль або гній або використовуйте куплені в управі мішки з зеленими відходами.

Крок 4

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...