Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як перекопати грядки взимку

Як перекопати грядки взимку

Перекопування ґрунту та внесення органічної речовини значно покращує його якість. Він покращує як текстуру, так і структуру ґрунту, збільшує утримання поживних речовин і сприяє дренажу, а також сприяє підвищенню рівня кисню.

 
 

Крок 1

Перекопування ґрунту на грядці
 

Якщо земля досить суха, зима — чудовий час для копання, але не допускайте замерзлого або заболоченого ґрунту.

Крок 2

Викопування акуратної траншеї
 

Викопайте акуратну траншею такої ж глибини й ширини, як лопата, повертаючи ґрунт на бік, коли рухаєтеся, розбиваючи великі грудки.

Крок 3

Внесення органіки в траншею
 

Додайте в траншею домашній компост, листову цвіль або гній або використовуйте куплені в управі мішки з зеленими відходами.

Крок 4

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...