Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як отримати безперервне цвітіння кущів та в`юнких рослин

Як отримати безперервне цвітіння кущів та в`юнких рослин

 

Чагарники

Багато квітучих кущів можуть цвісти практично безперевно все літо, якщо ви будете правильно за ними доглядати. То що ж потрібно робити, щоб досягти найкращого результату? Сьогодні, я дам вам дві основні поради.

Для того щоб рослина не виснажувалась, не витрачала зайву енергію і відправляла всі свої сили на зав`язування нових квітів, вам обов`язково потрібно видаляти відцвілі квіти, я маю на увазі відцвілі квіткові головки. Зривайте квіточку, як тільки помічаєте, щро вона починає вянути, і в такому разі рослинка замість того щоб формувати насіння, буде зав`язувати нову квіточку.

Але ж це доволі виснажливо, постійно зав`язувати нові і нові квіти, не маючи ніякого перепочинку, чи не так? Дійсно, і це моя наступна порада, обов`язково вчасно вносьте, наприклад, добриво для в'юнких рослин, щоб ваші квіти отримували достатню кількість поживних речовин та мікроелементів.

Деякі чагарники, наприклад азалія, камелія і рододендрон, запрограмовані так, щоб цвісти один раз, хоча іноді можна побачити несподівану квіточку в міжсезоння. І хоча обрізка не викличе новий приплив квітів у них, проте, вона стимулює ріст коріння і листя і зробить ваш сад охайним.

 

Видалення зів'ялих квіток з куща камелії допомагає зберегти її привабливий зовнішній вигляд.

Існують повторноквітучі сорти бузку, які зацвітають  навесні і повертаються на біс восени. Обрізка опалих суцвіть трохи вище листя стимулюює повернення вегетативного режиму восени. Раджу після обрізки використати Кристалічне добриво «Чистий лист» для декоративних кущів, щоб отримати найкращий результат.

Що стосується гортензії, ви можете залишити квіти в спокої, оскільки вони виглядають мереживно і елегантно в сухих квіткових композиціях.

Троянда може цвісти один раз або кілька протягом вегетаційного періоду, в залежності від сорту.

Щоб видалити окремі троянди, зріжте стебло відцвілої квітки над найближчій листям. Для особливо потужної регенерації стебла, зріжте відразу над вузлом з п'яти листків.

Для сортів, із скупченням квітів, наприклад у спрей троянд, можете прибирати квітки по черзі індивідуально. Коли ж всі квіти почнуть в'янути, зріжте все стебло над листяним вузлом.

Якщо ви вирощуєте троянди з особливо великими, красивими, наповненими насінням плодами, як у шипшини зморшкуватої, ви можете залишити принаймні деякі з квітів недоторканими, щоб вони виростили прекрасні ягоди.

І, нарешті, деякі види троянд самі по собі відмирають, наприклад, сорт Knock Out, який легко скидає відцвілі квіти і розростається ще більше, утворюючи відносно мало ягід.

Загалом, всі види троянд добре відгукуються на обрізку відцвілих квітів, і навіть якщо вони не повторюють цвітіння, то в усякому разі, використовуючи цю техніку ви зможете поліпшити їх вегетативний ріст і підтримати охайність кущів.

В`юнкі рослини

Не варто забувати і про в`юнкі рослини.

Клематис - це багаторічна рослина з безперервним цвітінням, яке ви можете підтримувати, постійно видаляючи відцвілі квітки та вносячи Кристалічне добриво «Чистий лист» для в’юнких рослин, щоб отримати якомога більше цвітіння.

Ви можете видалити окремі квіти в міру їх старіння, зрізавши стебла трохи вище найближчого листя.

Насіннєві головки клематисів нагадують завитки шовкових ниток і є досить привабливими самі по собі. Тому, ви можете дозволити деяким квіткам дозріти до насіння, щоб ви могли помилуватися ними.

 

Деяким плетистим рослинам, таким як жимолость вічнозелена і пасифлора, не потрібна обрізка відцвілих суцвіть для повторного цвітіння, але обрізка в середині сезону прискорює ріст листя і допомагає стримувати стебла, що надто витягуються.

І хоча трубчасті лози не потребують обрізки для стимулювання цвітіння, обрізка після цвітіння, - єдиний спосіб запобігти масовому самосіву.

В ідеалі стебла зрізають над листовим вузлом. Але якщо ви зробите масову обрізку випадкових стебел, не хвилюйтеся, енергійні лози все одно повернуться дуже скоро.

Здоровий режим

Тепер, коли ви знайомі з типом обрізки, який ми називаємо видалення відцвілих квітів, і з тим, як правильно її робити з різноманітними рослинами, ви можете спробувати робити її самостійно.

Ведіть садовий журнал, щоб відзначати реблумери, тобто ті, які дають повторне цвітіння, якщо обрізати їх в середині сезону, і ті, які просто виглядають акуратніше без зайвого сміття.

Працюйте в задоволення, видаляючи потроху відцвілих квітів кожен день. Одягніть садове взуття і зробіть швидку прогулянку по двору, перш ніж почати свій день, на ходу обрізаючи і щипаючи.

Якщо ваші рослини здорові, викиньте обрізки в компостну купу, де вони перепріють і внесуть свій вклад в догляд за садом.

Незабаром ви освоїтесь з поведінкою своїх рослин, і обрізка відцвілих квітів стане звичайною справою у вашому саду.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...