Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як очистити і зберігати посівний матеріал восени

Як очистити і зберігати посівний матеріал восени

Осінь – чудова пора, щоб зібрати насіння з улюблених рослин, щоб збільшити свій запас або подарувати друзям. Дізнайтеся, як збирати насіння. Деяким насінням потрібен мороз, щоб сприяти проростанню, тому їх краще висівати свіжими восени.

Однак багатьом насінням не потрібен холодний період, а для проростання їм потрібні світло, тепло та вода. Тому їх краще висівати навесні або, для більш ніжних сортів, на початку літа, коли мине вся загроза заморозків. Зберіть насіння восени, очистить його, а потім зберігайте в прохолодному темному місці, поки не будете готові їх висівати.

 

Бажано «очистити» насіння перед зберіганням. Це містити видалення полови, яка може містити шкідників і хвороби і може запліснявіти або загнити. Це може зайняти трохи часу, але очищення насіння у вологий день може бути дуже терапевтичним.

Насіння, які найкраще зберігаються до весни, включають космос, розторопшу (ехінопс), гортензію, любисток, чорнобривці (тагетес), пенстемон, червоний оран, морську капусту (Crambe maritima), шавлію та соняшник.

Ось як зібрати та очистити насіння. Бажано «очистити» насіння перед зберіганням. Це включає в себе видалення полови, яка може містити шкідників і хвороби і може запліснявіти або загнити.

 

Крок 1

Перш ніж почати, напишіть назву насіння на його конверті, щоб уникнути плутанини під час посадки. Щоб розпочати процес, використовуйте широке сито, через яке насіння легко проходитиме, струшуючи насіннєві головки над чистим папером. Частина дрібної полови також пройде, але це видалить більшу її частину.

Просіювання головок насіння на білому папері
 

Крок 2

Після першого просіювання перемістіть насіння та дрібну полову в інше більш дрібне сито, наприклад сито для цукрової пудри або шейкер. Цього разу дрібна полова впаде на папір, а насіння залишиться в ситі.

Просіювання насіння через більш дрібне сито
 

Крок 3

Помістіть очищене насіння в мічений конверт, використовуючи воронку, якщо необхідно. Запечатайте, потім помістіть цей конверт у водонепроникний контейнер для зберігання. Зберігайте висушене упаковане насіння в темному прохолодному місці. Не кладіть у гарячі, вологі або занадто світлі місця, оскільки насіння може загнити або підсмажитися.

Перекидання насіння в конверт

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...