Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як очистити і зберігати посівний матеріал восени

Як очистити і зберігати посівний матеріал восени

Осінь – чудова пора, щоб зібрати насіння з улюблених рослин, щоб збільшити свій запас або подарувати друзям. Дізнайтеся, як збирати насіння. Деяким насінням потрібен мороз, щоб сприяти проростанню, тому їх краще висівати свіжими восени.

Однак багатьом насінням не потрібен холодний період, а для проростання їм потрібні світло, тепло та вода. Тому їх краще висівати навесні або, для більш ніжних сортів, на початку літа, коли мине вся загроза заморозків. Зберіть насіння восени, очистить його, а потім зберігайте в прохолодному темному місці, поки не будете готові їх висівати.

 

Бажано «очистити» насіння перед зберіганням. Це містити видалення полови, яка може містити шкідників і хвороби і може запліснявіти або загнити. Це може зайняти трохи часу, але очищення насіння у вологий день може бути дуже терапевтичним.

Насіння, які найкраще зберігаються до весни, включають космос, розторопшу (ехінопс), гортензію, любисток, чорнобривці (тагетес), пенстемон, червоний оран, морську капусту (Crambe maritima), шавлію та соняшник.

Ось як зібрати та очистити насіння. Бажано «очистити» насіння перед зберіганням. Це включає в себе видалення полови, яка може містити шкідників і хвороби і може запліснявіти або загнити.

 

Крок 1

Перш ніж почати, напишіть назву насіння на його конверті, щоб уникнути плутанини під час посадки. Щоб розпочати процес, використовуйте широке сито, через яке насіння легко проходитиме, струшуючи насіннєві головки над чистим папером. Частина дрібної полови також пройде, але це видалить більшу її частину.

Просіювання головок насіння на білому папері
 

Крок 2

Після першого просіювання перемістіть насіння та дрібну полову в інше більш дрібне сито, наприклад сито для цукрової пудри або шейкер. Цього разу дрібна полова впаде на папір, а насіння залишиться в ситі.

Просіювання насіння через більш дрібне сито
 

Крок 3

Помістіть очищене насіння в мічений конверт, використовуючи воронку, якщо необхідно. Запечатайте, потім помістіть цей конверт у водонепроникний контейнер для зберігання. Зберігайте висушене упаковане насіння в темному прохолодному місці. Не кладіть у гарячі, вологі або занадто світлі місця, оскільки насіння може загнити або підсмажитися.

Перекидання насіння в конверт

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...