Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрізати яблуні і груші влітку

Як обрізати яблуні і груші влітку

Усі плодові дерева, включаючи яблуні та груші, потребують регулярної обрізки, щоб регулювати новий ріст, запобігти хворобам яблуні  та сприяти утворенню стрижневих «шпор», які дають плоди.

Найкращий час для обрізки яблуні – період спокою, з листопада по березень. Однак ця порада, як правило, призначена для стандартних яблунь, які мають незначну формальну форму або зовсім її не мають. Яблуні, привчені до віяла, яблуні, що привчаються до віяла, мають формальну форму, тому влітку їх слід обрізати повторно – для яблук приблизно до кінця серпня, а для груш  трохи раніше. У двох словах: пагони поточного року готові до обрізки, коли нижня третина кожного пагона здерев’яніла і стала твердою.

 

Крок 1

Уважно подивіться на все дерево і сплануйте, чого ви хочете досягти. Почніть з видалення всіх стебел, які явно повинні зникнути: все мертве, хворе або пошкоджене, а також будь-які сильні вертикальні пагони, що ростуть над верхнім ярусом гілок.

Видалення стебел у неналежному місці
 

Крок 2

Пагони, які потребують обрізки, — це пагони, утворені цього року — зазвичай бічні від головних гілок — довжина яких приблизно 18-23 см. Зріжте їх до трьох-чотирьох листків минулорічного зростання.

Обрізка нових пагонів до трьох-чотирьох нирок
 

Крок 3

Зробіть обрізки прямо над з’єднанням листя, похило від нього. Вкоротіть усі бічні пагони, залишивши лише необрізані там, де це необхідно, щоб подовжити основний каркас дерева.

Обрізку зрізають трохи вище з’єднання листя
 

Крок 4

Там, де з бічних сторін, обрізаних минулого року, розвинулися пагони, обріжте цьогорічний приріст на один лист.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...