Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрізати трав'янисті багаторічники

Як обрізати трав'янисті багаторічники

До осені багато трав’янистих багаторічних рослин вичерпуються, старе листя та квіти починають відмирати. Це гарний час, щоб зрізати старе листя до землі. Крона (основа рослини) залишатиметься в стані спокою протягом зими та дасть свіжі пагони наступної весни.

Стебла, що відмирають, можуть пошкодити крону та коріння, якщо їх поб’ють осінні та зимові шторми, тому їх буде корисно негайно зрізати. Таким чином, неохайні грудки також можна упорядковувати. Зрізання та прибирання листя восени також може допомогти уникнути грибкових проблем. Хвороби можуть зимувати в мертвому та гнилому листі, де також можуть бути слимаки та інші шкідники.

Однак це не означає, що всі багаторічні рослини слід обрізати. Сьогодні багато садівників вважають за краще залишати деякі багаторічники, особливо ті, що мають привабливі насіннєві головки, недоторканими — вони викликають додатковий інтерес взимку та забезпечують важливу їжу та притулок для дикої природи. Їх можна зрізати навесні, коли вони почнуть виглядати безладними та коли біля основи з’являться нові прирости.

 

Зріжте старі стебла квітів

Видалення відцвілих квітконосів є найпростішим видом обрізки. Оскільки вони зазвичай порожнисті, їх зрізають якомога нижче та під кутом, щоб вода не збиралася всередині та не замерзала, пошкоджуючи крону. Якщо новий ріст вже утворився біля основи грудки, обріжте її трохи вище.

 

Обріжте багаторічники, що утворюють куртину

Восени зменште скупчення багаторічних рослин, таких як витривала герань, астранція та алхеміла, до рівня землі. За допомогою секатора зріжте все мертве листя і підготуйте рослину до зими. Усі багаторічники та трави, які відмирають, восени можна упорядковувати таким чином.

 
Зрізання alchemilla до рівня землі перед зимою

Залиште привабливі головки насіння

Не обрізайте багаторічні рослини з привабливими насіннєвими головками або стеблами, такі як декоративні трави, будяки та зонтичні – вони додадуть структури та інтересу взимку, а також забезпечать важливу їжу та притулок для дикої природи. 

 

Багаторічники залишити

Деякі багаторічні рослини, такі як пульмонарія, повертаються до щільного скупчення прикореневого листя, яке слід залишити на місці. Залиште вічнозелені багаторічники, такі як епімедіуми, молочай і морозники. Не обрізайте пенстемон до весни — старі стебла захистять крону від морозів взимку.

Епімедіум «Бурштинова королева»

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...