Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрізати рослини

Як обрізати рослини

Щоб прискорити ріст і запобігти цвілі та шкідникам, таким як грибкові комарі, інколи необхідно обрізати та видаляти мертве або відмирає листя з вашої рослини. Це допомагає рослині посилати енергію до найздоровішого листя, оскільки жовте та коричневе хрустке листя більше не стане зеленим.

Дотримуйтеся цього покрокового посібника від команди Kvitofor, щоб навчитися правильно обрізати та чистити свої рослини.

Крок 1

Зберіть свої запаси. Вам знадобляться гострі ножиці або секатор.

Як обрізати рослини: матеріали

Крок 2

Знайдіть усі жовті або коричневі хрусткі листочки. Обережно видаліть опале листя з ґрунту, оскільки воно може залучити шкідників і створити середовище для розмноження цвілі.

Як обрізати рослини – знайдіть пошкоджене листя

Крок 3

Якщо є підозра на наявність бактерій або плямистості листя, протріть леза ваших гострих ножиць або секаторів спиртом між кожними ножицями. Якщо ви тільки видаляєте коричневе хрустке листя через старіння, нестачу вологи або плями від сонячних опіків; перед різанням змочіть леза водою – це допоможе запобігти пошкодженню здорових тканин.

Як обрізати рослини – ножиці

Крок 4

Зріжте листя, які повністю коричневі або жовті біля основи — біля стебла або біля ґрунту. Обов’язково не смикайте листя, оскільки це може пошкодити здорові частини рослини.

Як обрізати рослини: обріжте коричневі кінці

Крок 5

Якщо кінчики листя коричневі або жовтіють, видаліть лише уражений край або плями.

Порада професіонала Kvitofor:

Будьте обережні, щоб не видалити більше 25% листя і стебла під час обрізки. Можливо, вам доведеться обрізати поетапно, щоб не видаляти занадто багато листя одночасно.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...