Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрізати рослини

Як обрізати рослини

Щоб прискорити ріст і запобігти цвілі та шкідникам, таким як грибкові комарі, інколи необхідно обрізати та видаляти мертве або відмирає листя з вашої рослини. Це допомагає рослині посилати енергію до найздоровішого листя, оскільки жовте та коричневе хрустке листя більше не стане зеленим.

Дотримуйтеся цього покрокового посібника від команди Kvitofor, щоб навчитися правильно обрізати та чистити свої рослини.

Крок 1

Зберіть свої запаси. Вам знадобляться гострі ножиці або секатор.

Як обрізати рослини: матеріали

Крок 2

Знайдіть усі жовті або коричневі хрусткі листочки. Обережно видаліть опале листя з ґрунту, оскільки воно може залучити шкідників і створити середовище для розмноження цвілі.

Як обрізати рослини – знайдіть пошкоджене листя

Крок 3

Якщо є підозра на наявність бактерій або плямистості листя, протріть леза ваших гострих ножиць або секаторів спиртом між кожними ножицями. Якщо ви тільки видаляєте коричневе хрустке листя через старіння, нестачу вологи або плями від сонячних опіків; перед різанням змочіть леза водою – це допоможе запобігти пошкодженню здорових тканин.

Як обрізати рослини – ножиці

Крок 4

Зріжте листя, які повністю коричневі або жовті біля основи — біля стебла або біля ґрунту. Обов’язково не смикайте листя, оскільки це може пошкодити здорові частини рослини.

Як обрізати рослини: обріжте коричневі кінці

Крок 5

Якщо кінчики листя коричневі або жовтіють, видаліть лише уражений край або плями.

Порада професіонала Kvitofor:

Будьте обережні, щоб не видалити більше 25% листя і стебла під час обрізки. Можливо, вам доведеться обрізати поетапно, щоб не видаляти занадто багато листя одночасно.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...