Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрізати кущі

Як обрізати кущі

Обрізка – складне питання. Це робиться з кількох причин, тому найкраще визначити свої мотиви, щоб у вас було все правильно.

Після обрізки підживіть добре збалансованим добривом, таким як "Чистий лист" для декоративних чагарників, потім рясно полийте, воно підвищує стійкість до несприятливих умов, заморозків, хвороб та гнилі.

Обрізка кущів

Розрослися кущі та троянди можна доводити до ладу за допомогою регулярної обрізки.

Виріжте найстаріші стебла та видаліть мертві стебла або гілки. Обріжте стебла там, де вони торкаються або труться, оскільки вони захворіють.

Доводити до ладу форму і зав’яжіть будь-яку хвилю.

 

Обрізка для квітів

Вам потрібно визначити, чи цвіте ваша рослина на пагоні та стеблах цього року чи на старих здерев’янілих стеблах, які утворилися минулого року.

Рослини, які цвітуть на нових стеблах і пагонах , наприклад троянди, можна сильно обрізати пізньої осені, взимку та ранньою весною, щоб отримати нові стебла, які зацвітуть цього року.

Рослини, які цвітуть на зрілих здерев’янілих стеблах , такі як форзиція, слід обрізати відразу після цвітіння. Це дасть нові стебла, які дозріють до кінця вегетаційного періоду та будуть готові до цвітіння наступного року.

 

Обрізка для омолодження

Більшість чагарників добре реагують на обрізку.

Щоб стимулювати свіжий ріст, не втрачаючи ефекту або присутності рослини, виберіть третину найстаріших, найдеревніших і найтовстіших стебел і зріжте їх прямо до землі. Це сприятиме утворенню нових стебел від основи.

Наступного року виберіть наступну третю найстарішу, найдеревнішу або найтовстішу стебла та зробіть те саме.

Через 3 роки у вас буде омолоджений кущ.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...