Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як обрати осіннє добриво

Як обрати осіннє добриво

Вибір осіннього добрива

Рослини необхідно удобрювати навесні, і восени, проте весняні та осінні добрива розрізняються за своїм впливом. У серпні багаторічні рослини вже починають готуватися до зими – для цього необхідні фосфор, калій та мікроелементи, що містяться в осінньому підживленні.

В осінньому добриві у великій кількості міститься фосфор і калій, ці елементи важливі для того, щоб рослини могли успішно пережити зиму, стебла задеревеніли, насіння дали проростки та зав'язалися суцвіття та плоди, а також для підготовки до зростання наступного року. Осіннє підживлення сприяє утворенню запасних речовин на зиму, підвищуючи тим самим стійкість дерев і чагарників, багаторічних рослин та газонної трави до зимових холодів та захворювань.

У північних країнах не рекомендується застосовувати осіннє добриво, що містить азот, оскільки в результаті рослини стають сприйнятливими до холоду. Азот може стати однією з причин загибелі рослини у зимовий період.

Осіннє садове добриво та осіннє добриво для хвойних дерев підприємства Kvitofor не містять азоту та відмінно підходять для осіннього внесення.

На відміну від садових рослин, газонній траві необхідна невелика кількість азоту, щоб запастись на зиму поживними речовинами у кореневій системі. Тому осіннє добриво для газону Kvitofor в невеликій кількості містить азот і чудово підходить для осіннього догляду за гордістю наших садів – розкішним зеленим газоном.

 

Які поживні речовини необхідні рослинам восени

 
  • Фосфор  прискорює дозрівання плодів, зміцнює тканини рослини та покращує стійкість рослини до холодів. Фосфор сприяє зростанню кореневої системи, важливий для зав'язі суцвіть, формування плодів та насіння.
  • Калій  сприяє відкладенню цукрів, підвищує стійкість рослини до холодів, посухи та хвороб. Калій бере участь у будівництві клітинної стінки рослин та підвищує стійкість рослини до заморозків. Калій також знижує точку замерзання, діючи на зразок «антифризу». Крім іншого, фосфор і калій сприяють формуванню суцвіть, таким чином впливаючи на кількість врожаю наступного року.
  • Кальцій  – важлива поживна речовина для зростання коріння, регулює проникнення речовин на клітинному рівні, підвищує стійкість до захворювань.
  • Магній  входить до складу хлорофілу (пігмент, що надає рослинам зеленого кольору), тому надзвичайно важливий для фотосинтезу. Сірка регулює стабільне зростання рослин, підвищує стійкість до порушень та захворювань.

Мікроелементи  (бір, мідь, залізо, марганець, молібден, цинк) беруть участь у регуляції процесів життєдіяльності рослини, піклуються про її здоровий та привабливий зовнішній вигляд.

Введений наприкінці літа  азот, навпаки, уповільнює дозрівання плодів та підвищує ризик порушень у зимові місяці. Зате навесні добриво неодмінно повинне містити азот, тоді рослини будуть сильними й добре зростатимуть.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...