Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як налаштувати систему автополиву

Як налаштувати систему автополиву

Повертаючись додому, щоб виявити мертві або в’янучі рослини, не є ідеальним завершенням відпустки. Трохи заздалегідь продумавши, ви зможете переконатися, що ваші рослини добре поливаються, поки вас немає, не покладаючись надмірно на послужливих друзів чи сусідів.

 
 

Крок 1

Кріплення капілярного мату до лотка та резервуару
 

Встановіть плоский лоток над ємністю з водою і накрийте капілярною підкладкою. Додайте шматок циновки, який буде працювати як гніт, забираючи воду з резервуара знизу.

Крок 2

Полив капілярного матування
 

Наповніть резервуар водою до країв і ретельно змочіть килимок.

Крок 3

Розміщення рослин на капілярному килимку
 

Поставте горщики на поверхню, притиснувши їх донизу, щоб дренажні отвори горщика торкалися килимка. В ідеалі попросіть друга або сусіда час від часу поповнювати резервуар.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...