Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як налаштувати систему автополиву

Як налаштувати систему автополиву

Повертаючись додому, щоб виявити мертві або в’янучі рослини, не є ідеальним завершенням відпустки. Трохи заздалегідь продумавши, ви зможете переконатися, що ваші рослини добре поливаються, поки вас немає, не покладаючись надмірно на послужливих друзів чи сусідів.

 
 

Крок 1

Кріплення капілярного мату до лотка та резервуару
 

Встановіть плоский лоток над ємністю з водою і накрийте капілярною підкладкою. Додайте шматок циновки, який буде працювати як гніт, забираючи воду з резервуара знизу.

Крок 2

Полив капілярного матування
 

Наповніть резервуар водою до країв і ретельно змочіть килимок.

Крок 3

Розміщення рослин на капілярному килимку
 

Поставте горщики на поверхню, притиснувши їх донизу, щоб дренажні отвори горщика торкалися килимка. В ідеалі попросіть друга або сусіда час від часу поповнювати резервуар.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...