Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як налаштувати систему автополиву

Як налаштувати систему автополиву

Повертаючись додому, щоб виявити мертві або в’янучі рослини, не є ідеальним завершенням відпустки. Трохи заздалегідь продумавши, ви зможете переконатися, що ваші рослини добре поливаються, поки вас немає, не покладаючись надмірно на послужливих друзів чи сусідів.

 
 

Крок 1

Кріплення капілярного мату до лотка та резервуару
 

Встановіть плоский лоток над ємністю з водою і накрийте капілярною підкладкою. Додайте шматок циновки, який буде працювати як гніт, забираючи воду з резервуара знизу.

Крок 2

Полив капілярного матування
 

Наповніть резервуар водою до країв і ретельно змочіть килимок.

Крок 3

Розміщення рослин на капілярному килимку
 

Поставте горщики на поверхню, притиснувши їх донизу, щоб дренажні отвори горщика торкалися килимка. В ідеалі попросіть друга або сусіда час від часу поповнювати резервуар.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...