Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як легко прибрати листя з саду

Як легко прибрати листя з саду

Коли листя починає опадати, настав час навести порядок у саду перед зимою. Туманний осінній ранок і прохолодні дні дають чудову можливість надати ділянкам вигляд корабля до того, як погода погіршиться. Пріоритетом номер один має бути видалення листя з газонів. Залишене гнити на вологому дерні, килимове покриття з листя позбавить траву світла та повітря, що призведе до появи голих ділянок. Вологе листя, що розкладається, також створює ідеальне середовище для процвітання газонного моху. Опале листя на газонах, доріжках, внутрішніх двориках і під’їздах також може бути небезпекою посковзнутися.

Крім того, підштовхування газонокосарки до великої кількості сміття може призвести до пошкодження ножів і може забити косарку мокрим сміттям.

Вибір правильного засобу для видалення листя

Граблі для листя

Граблі для листя – це найпростіший спосіб видалення листя з газону. Якщо погода вітряна, згрібайте газони в напрямку вітру – це полегшить роботу. Граблі 3 в 1 - ідеальний інструмент для очищення та збору листя з різних ділянок саду. Використовуйте його для прибирання великих площ, як-от газонів, завдяки надзвичайно широкій головці, а також для ущільнення простору навколо грядок і бордюрів. З його знімними головками ви можете легко згрібати рослини та кущі, де велика грабельна головка завелика.

кент і стоу граблі для листя 3 в 1  Граблі Kent & Stowe 3 в 1, які використовуються на кордоні

Після того, як ви згрібаєте купу листя, ви можете від'єднати обидві граблі, щоб створити листозахоплювачі. Замість того, щоб руками збирати листя, ви можете використовувати захвати, щоб зібрати їх і використати з користю.

Граблі 3 в 1 для збирання листя

Повітродувки листя

Електрична повітродувка/пилосос може полегшити роботу з прибирання опалого листя з великих ділянок газону, а також із доріжок, під’їзних шляхів і внутрішніх двориків. Повітродувки для листя досить дешеві, але переконайтеся, що у вас є велике простирадло, на яке можна здувати листя, щоб їх було легко видалити. Пилосос коштує дорожче, але він також допоможе вам зібрати листя для швидшої та легшої утилізації.

Як видалити листя

Ви також можете використовувати садові пакети або простирадла, щоб зібрати листя з усього саду. Чудовий екологічний спосіб повторного використання порожніх мішків для компосту — це використовувати їх як мішок для садового прибирання для додавання листя чи будь-якого іншого садового сміття. Ви також можете використовувати їх як домашній компостер. Дізнайтеся про інші поради щодо сталого садівництва тут.

мішок для сміття прибрати листя

Листя, що впало на землю, є цінним товаром, і його можна легко перетворити на блискучий домашній компост або кондиціонер ґрунту, створивши листкову цвіль.

Листкова цвіль

Листя бука, граба та дуба утворюють найкращу форму листя, але товстіші листя, такі як кінський каштан, слід спочатку подрібнити, оскільки вони руйнуються довше. Щоб пришвидшити процес, скористайтеся газонокосаркою, щоб подрібнити залишки листя та поєднати їх зі скошеною травою перед тим, як помістити матеріал у контейнер для сміття. Змочіть сміття, нещільно закрийте пакети зверху, проткніть пакети ножем і зберігайте трохи далі від очей на пару років.

Компостування

Якщо чекати надто довго, ви також можете видалити листя, додавши їх у компостну ємність, щоб зробити ґрунт покращувачем. Компостування в домашніх умовах — це екологічно чистий спосіб створити природний багатий запас їжі для вашого саду. Додаючи харчові та садові відходи, ви переробляєте велику кількість відходів, які інакше потрапили б на звалище.

домашнього компостування видалити листя

Контейнери для компосту, наповнені відходами минулого сезону, можна спорожнити та розкидати на бордюрах і овочевих ділянках як покращувач ґрунту. Якщо компост біля основи купи коричневий і розсипчастий, він готовий до використання. Якщо компост не готовий, залиште його на довше і покрутіть садовими вилами – це прискорить розкладання, але не додавайте свіжий матеріал. Помістіть цьогорічні відходи в нову компостну купу. Додаючи відходи цього сезону до нової купи, змішайте матеріали. Мікроорганізми, які розкладають відходи на компост, є найбільш ефективними, коли купи складаються з 50% м’яких зелених відходів (скошеної трави та однорічних бур’янів) у поєднанні з коричневими відходами (опале листя, обрізки рослин, солома та картон). Щоб пришвидшити процес, спробуйте скористатися компостатором оскільки це прискорить природний процес компостування, а також створить компост кращої якості.

 

Після прибирання листя не забудьте підживити газон добривом "Чистий лист" осіннє для газону.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...