Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як контролювати зростання квітів?

Як контролювати зростання квітів?

Красиві квіти радують око кожного з нас, особливо якщо вони ростуть у нашому саду. Однак це захоплення нерідко переходить у паніку, коли чарівний пучок квітів виростає за межі свого призначеного місця і починає топити інші рослини, і більше, нестримно заростати клумбою або грядкою. Щоб уникнути цього, ви повинні вивчити кілька методів контролю за зростанням квітів, щоб тримати своїх зелених вихованців під контролем.

 

Обрізка стебел та пагонів

Як контролювати зростання квітів, які вже зростають? Найпростіше рішення - обрізати їх і вирізати непотрібні пагони під час вегетації. Таким чином, ми захистимо сусідні рослини від засмічення експансивним екземпляром. Обрізка добре допомагає контролювати рослини, що утворюють численні наземні столони, наприклад вівсянку, декоративну суницю і суницю, айстри новобельгійські, коли зрізають столони, що формуються.

 

 

Обрізка коріння

Цей метод застосовують в основному при вирощуванні плодових дерев і чагарників, але його можна з успіхом застосовувати і у разі багаторічних і однорічних рослин, у яких розвивається велика коренева система, що сильно розростається в сторони. Найпростіше виконати процедуру за допомогою гострої лопати, яку регулярно забивають перпендикулярно до ґрунту на відстані кількох сантиметрів від рослини та закопують навколо неї. Також можна прикопати рослину півколом з одного боку, а наступного сезону з іншого боку. Обрізка коренів зменшить приплив води та мінеральних речовин до пагонів, тим самим уповільнивши ріст усієї рослини.

 

 

Вирощування у контейнерах

Цей метод особливо ефективний для багаторічників, які дають кореневища або коріння, що сильно ростуть, що дають початок новим рослинам. Потім зростання в контейнері обмежується як його стінками, так і обсягом грунту, що міститься в ньому. Контейнер може повільно стояти на брукованій поверхні або закопуватися в землю. У саду також можна використовувати для цієї мети заставні бетонні або пластикові труби завдовжки, що перевищує глибину залягання кореневища даним видом рослин, або навіть колодязні круги. Якщо використовуються коротші трубки, кореневища можуть перерости під ними і поширитися на решту саду. Аналогічним механічним методом контролю зростання квіток є використання вкопаних у ґрунт вінків, що обмежують зростання рослин, особливо тих, які утворюють неглибоко розташовані кореневища.

 

 

Видалення зів'ялих кольорів

Цей метод використовується для однорічних та багаторічних квітів, які в польських умовах дають насіння, здатне зимувати та проростати. Таким чином, зростання, серед іншого, чорнобривці, циннію, братки, мальва, гвоздика, орляк, рутівка, люпин, первоцвіти та багато інших. Звичайно, захистити відцвілі квіти можна і паперовими пакетами, що з одного боку обмежить спонтанний посів рослин, а з іншого дозволить отримати власний насіннєвий матеріал.

 

 

Контроль запліднення

Цей метод може контролювати зростання рослин, регулюючи вміст мінералів, особливо азоту, у ґрунті. У цьому випадку замість легкорозчинних штучних добрив доцільно використовувати в обмежених дозах тверді органічні засоби тривалої дії, наприклад на основі компосту або білкових гідролізатів. Зменшення запасу мінералів матиме ефект, аналогічний до обрізання коренів.

Щоб мати можливість повною мірою насолоджуватися прекрасним садом, за ним необхідно правильно доглядати, у тому числі контролюючи мимовільне зростання рослин.

 

Але не забувайте час від часу підживлювати зелених вихованців добривами, краще підійде добриво ТМ "Чистий лист" для квітучих рослин

 

Останні публікації

Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд
18.01.2022

Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Серед кімнатних рослин особливої популярності останнім часом користуються монстери. Ця рослина добре почувається в невеликій квартирі, не вимагає сонячного світла. Що варто знати про діряву монстера і як її доглядати?

Детальніше...