Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як і навіщо видаляти відцвілі квіти цибулинних і кореневищних рослин

Як і навіщо видаляти відцвілі квіти цибулинних і кореневищних рослин

 

Ви здивовані, чи не так? Так, цибулинним і кореневищним рослинам теж необхідно видаляти відцвілі квіти. Незважаючи на те, що вони не зможуть повторно зацвісти, весняні цибулини, такі як нарцис, гіацинт і тюльпан, а також кореневищні, такі як гладіолус і ірис, отримують користь від того, що живлення направляється на кореневище, в іншому випадку воно пішло б на формування насіннєвих коробочок.

Обрізаючи опале суцвіття, намагайтеся не обрізати листя, так як воно є джерелом поживних речовин для формування квітки, яка розпуститься в наступному році. Квіти весняних цибулинних рослин завжди закладаються в цибулині в попередньому році. Крім цього, не треба забувати і про добрива для цих садових квітів.

 

Видаліть зів'ялий тюльпан, обрізавши все стебло прямо над вузлом листа.

Деякі садівники рекомендують зрізати квіти з відцвілих цибулин трохи нижче головки і залишати стебло на місці, щоб воно підживлювало цибулину, але насправді ці порожні стебла можуть втягувати зайву вологу в цибулину і викликати її гниття.

Замість цього краще обрізати стебла трохи вище листа або ж повністю внизу біля прикореневого листя.

Лілійник бульбовий дуже виграє від видалення відцвілих квітів. Видаляючи окремі зів'ялі квіти, ви можете стимулювати формування більшої кількості нового цвітіння.

Коли всі квіти на тонкому стеблі лілійника відцвітуть, зріжте його біля основи, щоб підгодувати кореневище і зберегти свіжий вигляд саду. Обов'язково залиште листя недоторканим, щоб воно також передавало свою енергію кореневищу.

Ще один бульбовидний вид - жоржини. Обрізайте окремі стебла трохи вище найближчого листя, щоб сприяти безперервному цвітінню.

Агапантус - це унікальна кореневищна рослина, яка може повторно зацвісти якщо видалити відцвілі квітки до формування насіннєвих коробочок. Насправді, більшість людей відрізають зів'ялі суцвіття з іншої причини, адже ця рослина надзвичайно плідно розмножується самосівом, значно агресивніше, ніж через розростання кореневища.

Видалення відцвілих півоній запобігає засмічуванню саду опалим пелюстками і покращує загальний зовнішній вигляд рослини.

Пізній зимовий морозник і ранньовесняна півонія не зацвітуть після обрізки зів'ялої флори, але ваші дії допоможуть запобігати самосіву, а в блискучих листках цих двох видів проявиться відновлена вегетативна енергія.

І, нарешті, хоча осіння хризантема, швидше за все, не встигне повторно зацвісти до зими, відірвані окремі квітки збережуть зовнішній вигляд і зміцнять кореневище на наступний рік.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...