Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як і коли обрізати пагони ранкової слави

Як і коли обрізати пагони ранкової слави

Ранкова слава - це сильна витка рослина, яка може вирости до 3 метрів у висоту і більше, даючи протягом усього літа привабливі воронкоподібні квіти.

Щоб збільшити кількість квіток і тримати ці агресивні в`юнкі рослини під контролем, корисно час від часу обрізати їх стебло і прибирати опалі квіти.

Виконуючи кілька простих кроків протягом всього сезону, ви зможете створити здорові і слухняні рослини з великими квітами.

Прищипуйте розсаду навесні

Щоб стимулювати розгалуження і швидке зростання, ви повинні прищеплювати саджанці, коли у них з'явиться пара справжніх листків. Відріжте їх приблизно на 1,5 см від верхівки.

 

Ви також можете відщипнути кінчики будь-яких бічних стебел, які після цього розвинуться.

Продовжуйте прищипувати кінчики нових гілок в міру їх появи, щоб направляти і формувати рослину за своїм бажанням. Прищипування стебел протягом вегетаційного періоду призведе до більш компактного і густого вигляду рослини.

Обрізайте протягом літа

Щоб стримувати ріст і зменшити небажане поширення, ви також можете значно обрізати бічні стебла рослин. Обрізайте стебло до бажаної довжини, роблячи зріз відразу за листовою брунькою.

Ви можете проріджувати до третини стебел за раз. Це можна робити кілька разів за вегетаційний період. Обрізка також допомагає листкам, що залишилися отримувати більше сонця, що сприяє цвітінню.

Коли літо буде йти до кінця, рослини почнуть виглядати втомленими, і ви можете помітити, що цвітіння сповільнюється.

Коли так станеться, не хвилюйтеся, ви можете оживити втомлені лози, зрізавши всі пагони рослини приблизно на третину. Крім того, бажано, видалити всі хворі або пошкоджені стебла.

Майте на увазі, що ці виткі рослини найкраще ростуть на шпалерах будь-яких видів. Перед обрізанням акуратно розплутайте стебло, щоб переконатися, що ви робите зріз в потрібному місці.

Повністю зрізайте восени

Іпомеї - однорічники в холодному кліматі і багаторічники в зонах 10 і 11.

Там, де вони вирощуються як однорічники, зріжте їх до землі після закінчення цвітіння в кінці літа або на початку осені. У наступному році вам потрібно буде посадити нові рослини.

У більш теплому кліматі, де вони є багаторічними, обрізайте їх пізньої осені або на початку зими, на висоті, приблизно 15 см. Навесні вони відновлять бурхливий ріст.

Зривайте відцвілі квіти

Унікальним аспектом іпомеї є те, що квіти розпускаються тільки вранці, звідси і їх назва.

Як тільки квітка закриється ввечері, вона більше ніколи не розкриється. Замість цього вона почне виробляти насіння.

Якщо ви не видалите опалі квіти, рослині потрібно буде направити більшу частину своєї енергії на виробництво насіння, що призведе до зменшення кількості квіток в цілому. Крім того, ця рослина агресивно поширюється і легко сама повторно засівається. Для інших квітів можна було б порекомендувати добриво для в'юнких рослин, але ця рослина чудово впорається і без нього.

Обрізаючи опалі квіти до того, як вони встигнуть дати насіння, ви зменшите вірогідність їх поширення в небажаних місцях в саду.

Все, що вам потрібно робити, це зривати зів'ялі квіти кожен день або кожен раз, коли ви їх помічаєте.

Краще не залишайте їх на самоті

Хоча це правда, що вони можуть бути буйними, якщо не стримувати їх зростання, але при правильному догляді ці рослини можуть стати прекрасним доповненням до саду, додаючи вертикального об'єму і даруючи квіти все літо.

 

І керувати ними так легко! Все, що для цього потрібно, - це періодична обрізка і зривання відцвілих квітів протягом сезону, і вам вдасться перетворити потенційний безлад в корисне і привабливе насадження з акуратними і привабливими в`юнкими рослинами.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...