Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як і для чого видаляти відцвілі квітки

Як і для чого видаляти відцвілі квітки

Чи чули ви коли-небудь про те, що відцвілі суцвіття необхідно видаляти? Це необхідно робити після того, як рослина відцвіла, але до того, як вона зав'яже насіння.

Основна мета - продовжити вегетаційний період за рахунок видалення зів`ялих квітів та підживлення рослин добривами (наприклад, Добриво "Волшебная смесь"), здатних до повторного цвітіння, щоб вони виробляли якомога більше квітів.

Додаткові переваги, які стосуються всіх квітучих рослин, включають стимулювання росту листя і коренів, підтримку найкращого зовнішнього вигляду рослин, запобігання утворенню насіння і самосіву, а також мінімізацію садового сміття, яке може залучати шкідників і патогени.

Значення цього процесу іноді розширюється і включає видалення насіннєвих коробочок, що може забезпечити отримання зазначених додаткових переваг, але відбувається занадто пізно, для того щоб активізувати подальше зав'язування пуп`янків.

Для чого видалять відцвілі квітки?

З початком вегетаційного періоду ми уявляємо собі сад, наповнений пишним листям і ароматними квітами. Незабаром він і правда переливається веселкою чудесних кольорів під літнім сонцем.

До середини літа, коли перші пелюстки починають в'янути, картинка починає змінюватися. Ось тут-то і вступає в справу обрізка відцвілих квіток - саме тоді, коли все починає виглядати трохи загостреним, ця техніка дає нам можливість освіжити рослини, змусивши їх знову виглядати молодими і пишними.

Навіть рослини, які не цвітуть повторно, отримують заряд, і енергію, призначену для репродуктивного зростання, котра повертається до коріння і листя.

Тепер давайте дізнаємося, як видаляти відцвілі квітки у однорічних і дворічних рослин.

І зверніть увагу: дезінфекція інструментів для обрізки до і після використання 10-процентним водним розчином відбілювача має велике значення для підтримки здоров'я рослин і запобігання поширенню хвороб.

Однорічні та дворічні квіти

Є багато однорічних рослин, які постійно розпускають нові квіти протягом усього вегетаційного періоду. Видаляючи зів'ялі квіти, ви можете отримати максимум, що вони можуть дати.

Приклади таких рослин включають китайську астру, чорнобривці, космею, герань, лантану, календулу, братки, безсмертник і цинію.

Видаляйте окремі квіти з частиною ніжки на якій вони росли. Найкраще місце для зрізу - трохи вище листя або бічних стебел. Ці місця ідеально підходять для швидкого старту регенерації листя.

Види з суцвіттями, такі як герань, видаляють біля основи стебла, прямо над листовим вузлом, коли 70 відсотків пелюсток відцвітають.

Деякі рослини, наприклад, левиний зів, відкриваються досить рано, коли ще прохолодно на вулиці. Якщо їх обрізати після цвітіння і поливати влітку, коли спаде спека, вони можуть винагородити садівників другою хвилею цвітіння.

Є й інші однорічні рослини, які самі скидають відцвілі квітки. Деякі з цих «самоочисних» типів - це імпатіенс, лантана, іпомея, петунія і бегонія з восковим листям. Їх краще залишити в спокої, так як через близькість суцвіть занадто легко випадково зрізати бутони.

Чорнушка - це рослина, яка самонасівається і повертається щороку. Не рекомендується прибирати відцвілі квітки, якщо ви хочете, щоб вона повернулася. Крім того, ви пропустите її привабливі насіннєві коробочки, схожі на ліхтарики.

Крім того, є дворічні рослини, які в перший рік нарощують листя, а в другій - розкриваються, наприклад, орлики, незабудка, наперстянка і мальва. Якщо ви видалите відцвілі квіти, вони теж не зможуть повторно самонасіятись і знову з'явитися.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...