Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як довше зберегти квіти свіжими

Як довше зберегти квіти свіжими

Букет яскравих квітів може принести радість будь-якому простору та залишити незабутнє враження на ваших близьких. Але потворна правда полягає в тому, що свіже цвітіння не триває довго. Якщо ви бачите світлу сторону, кілька простих і зручних порад і хитрощів щодо того, як зберегти квіти свіжими, можуть допомогти вам зберегти їх довговічність. Від використання звичайних предметів домашнього вжитку, таких як яблучний оцет, монети, відбілювач або горілка, для квіткової води до того, щоб залишити квіти в холодильнику на ніч. Нижче наведено поради, як зберегти квіти свіжими.

 

Використовуйте чисту вазу

Зведіть до мінімуму ризик бактерій, які можуть заразити ваші квіти. Тому використовуйте чисту вазу, щоб зменшити ризик і зберегти ваші квіти якомога свіжішими. Існує багато типів ваз, тому виберіть ту, яка найкраще пасуватиме до вашого інтер’єру, а також ту, яка пасуватиме до ваших квітів. Контейнер із широким горлом був би досить універсальним, щоб легко поміститися в квіткові стебла. Розмістіть квіти в окремих ємностях зі стеблами різної довжини, щоб всі квіти було добре видно.

Використовуйте чисту вазу

 

Зріжте стебла під водою

Ключ до того, щоб свіжі квіти довше залишалися красивими, — це зменшити забруднення та запобігти розвитку бактерій. Якщо вам потрібно вирізати квіти, щоб помістити їх у вазу. Наповніть раковини водою і розріжте їх під водою під кутом 45 градусів. Зрізання стебел під водою може запобігти виникненню повітряних бульбашок і допомогти квітам увібрати зайву вологу. Це також видалить бактерії, які вже ростуть.

Зріжте стебла під водою

 

Кожні два дні міняйте воду

Перевірена порада: свіжа та чиста вода зберігає ваші зрізані квіти живими довше. Виймайте квіти з вази приблизно кожні пару днів і доповнюйте водою. Щоб очистити вазу, вимийте її теплою водою, а потім наповніть на дві третини свіжою водою. Зберігайте квіти свіжими протягом ночі, змінюючи воду.

Кожні два дні міняйте воду

 

 

Зберігайте квіти в прохолодному місці без прямих сонячних променів

Занадто багато тепла або занадто мало сонячного світла призводить до того, що квіти швидко в’януть. Обов’язково тримайте квіти подалі від фруктів і овочів. Вони виділяють газ етилен, від якого ваші квіти в’януть набагато швидше.

Зберігайте квіти в прохолодному місці без прямих сонячних променів

 

Монети

Додайте у свій свіжий букет мідну копійку. Мідь повинна діяти як підкислювач, борючись із розмноженням бактерій у вашій системі. На четвертий день мідна півонія добре розпустилася. Насправді це могло призвести до того, що квіти розкрилися занадто рано, що призвело до того, що деякі квіти зів’яли на 7-й день.

Монети

 

Яблучний оцет

Всім подобається зберігати зрізані квіти якомога довше, і є багато хороших способів. Існує багато домашніх хитрощів, як зберегти квіти свіжими своїми руками, і один із таких способів – змішати 2 ложки яблучного оцту та 2 ложки цукру у воді у вазі перед додаванням квітів. Обов’язково міняйте воду кожні кілька днів, щоб збільшити довговічність ваших квітів.

Яблучний оцет

 

Отже, це були поради, як зробити так, щоб квіти довше стояли.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...